Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Tołpa Futuris 30+ kosmetyki dla pokolenia Millenialsów

Tołpa Futuris 30+ kosmetyki dla pokolenia Millenialsów

| On 02, wrz 2020

Czy dzisiejsze 30-latki pamiętają telefon “na kablu”, kasetę magnetofonową czy VHS? Zdecydowanie tak! Wiele z nich było świadkami narodzin Facebooka, zdawało maturę w czasach, kiedy istniała już Wikipedia i zaczynało studia w czasach, gdy Polska była w Unii Europejskiej. To właśnie pokolenie „Y” tzw. „Millenialsi” – osoby urodzone w latach 1981–1995. W Polsce jest ich już blisko 11 mln. Należą do nich m.in. Anna Lewandowska, Zosia Zborowska, Joanna Kulig, Anja Rubik, Paulina Krupińska, Agnieszka Radwańska.

Naukowcy stworzyli zestaw cech, charakteryzujących pokolenie “Y”. Sprawdź czy poniższy opis pasuje do Ciebie i Twoich rówieśników?

 • wiesz czego chcesz
 • cenisz sobie równowagę pomiędzy życiem zawodowym a życiem prywatnym (tzw. „work-life balance”)
 • cechuje Cię przedsiębiorczość, pewność siebie oraz krytyczny stosunek do otaczającego Cię świata
 • Internet to dla Ciebie podstawowe źródło informacji
 • liczy się dla Ciebie bliskie grono przyjaciół, ale nie stronisz też od znajomych z mediów społecznościowych
 • poszukujesz wrażeń i lubisz podróże
 • w odróżnieniu od swoich rodziców masz czas na wszystko, co dla Ciebie ważne i co sprawia Ci przyjemność
 • za swój życiowy cel uważasz znalezienie prawdziwej miłości i zawarcie przyjaźni

Jeśli wszystkie wymienione cechy opisują Ciebie, to znaczy, że należysz do pokolenia „Y” i linia dermokosmetyków tołpa futuris 30+ idealnie sprawdzi się w pielęgnacji Twojej skóry.

Seria tołpa dermo face futuris 30+

Tołpa dermo face futuris 30+ to unikatowe połączenie przeciwstarzeniowych składników o maksymalnej skuteczności antyoksydacyjnej. Aktywne składniki zawarte w kosmetykach futuris to: unikalny ekstrakt z torfu, który nazywamy torfem tołpa®, adaptogen w postaci standaryzowanego oleju kurkumowego i biologicznie aktywne przeciwstarzeniowe peptydy w nośnikach z masła shea.

Dermokosmetyki futuris przeciwdziałają przedwczesnemu starzeniu, codziennie chroniąc skórę przed wolnymi rodnikami, zanieczyszczonym miejskim środowiskiem i promieniowaniem UV. Spłycają drobne linie i zmarszczki, a dodatkowo silnie nawilżają, poprawiają elastyczność, eliminują oznaki zmęczenia i życia w szybkim tempie. Efekt? Skóra gładka, świeża i promienna.

A oto podręczna lista do kompleksowej pielęgnacji skóry 30+ zgodnie z etapami pielęgnacji:

 • futuris 30+ glinkowy żel do mycia twarzy zawiera: antyoksydacyjny olej kurkumowy, przeciwstarzeniowy peptyd w nośnikach z masła shea, czerwoną i białą glinkę
 • futuris 30+ krem pod oczy przeciw pierwszym zmarszczkom, redukuje cienie pod oczami
  i przeciwdziała ich powstawaniu. Intensywnie nawilża i poprawia elastyczność. Przywraca wypoczęte spojrzenie
 • futuris 30+ serum-booster przeciw pierwszym zmarszczkom, łączy w sobie moc serum
  i lekkość toniku. Natychmiast wchłania się w głąb skóry, intensywnie nawilża i przywraca fizjologiczne pH
 • futuris 30+ krem przeciw pierwszym zmarszczkom, LEKKI, DZIEŃ, SPF 30, eliminuje oznaki zmęczenia i życia w szybkim tempie. Chroni skórę przed promieniowaniem UV, wolnymi rodnikami, zanieczyszczonym miejskim środowiskiem. Silnie nawilża, spłyca drobne linie i zmarszczki oraz poprawia elastyczność. Pozostawia skórę gładką, świeżą i promienną.
 • futuris 30+ krem przeciw pierwszym zmarszczkom, NOC, buduje w ciągu nocy rezerwę antyoksydantów na kolejny dzień, aby chronić skórę przed wolnymi rodnikami
  i zanieczyszczeniami
 • futuris 30+ oczyszczająca maska mineralna z borowiną tołpa.®, to doskonałe uzupełnienie pielęgnacji. Wystarczy, że zastosujesz ją raz w tygodniu. Nałóż maskę na oczyszczoną twarz i pozostaw na ok. 10 minut do momentu wyschnięcia. Następnie rozmasuj zwilżonymi dłońmi, aby zmienić suchą glinkę w oczyszczającą pianę, głęboko oczyszcza, złuszcza i wygładza naskórek o 41%. 

Długo wyczekiwane lato nie było dla skóry najlepszym sprzymierzeńcem, a wręcz główną przyczyną starzenia. Na szczęście obecnie nie musicie rezygnować z ulubionych kremów do codziennej pielęgnacji. Pamiętajcie tylko, żeby przed wyjściem zabezpieczyć się dodatkowo kremem z filtrem. Krem futuris 30+ przeciw pierwszym zmarszczkom, LEKKI, DZIEŃ, SPF 30 doskonale sobie poradzi z ochroną skóry twarzy.

Dermokosmetyki tołpa dermo face futuris mają wegańskie i czyste receptury – bez SLS, parabenów i donorów formaldehydu, silikonów. Zostały przebadane alergologicznie i dermatologicznie na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Ich skuteczność została potwierdzona w badaniach aparaturowych.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com