Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Szmaciane LALOUSHKI robią furorę!

Szmaciane LALOUSHKI robią furorę!

| On 30, Mar 2013

Lalki kolekcjonerskie Laloushka są produktem ekskluzywnym, niepowtarzalnym i wyróżniającym się jakością. Laloushki to, jak dumnie deklaruje metka, „Najlepiej Ubrane Lale w Mieście“. Powstają z fascynacji modą, krawiectwem i tkaniną. To małe gwiazdy: luksusowe, kolorowe i nieznoszące nudy. Każda z nich jest inna, mają odrębny styl i charakter.

„Wszystkie lalki produkowane są ręcznie. Ten unikalny koncept handmade oraz jedyny w swoim rodzaju pomysł na personalizację czynią je produktem wyjątkowym. To modny gadżet idealny na prezent z takich okazji jak ślub, urodziny, wyznanie miłości, a w wersji dziecięcej na zbliżający się dzień dziecka” – podkreśla Agnieszka Niezgoda, współwłaścicielka Laloushka.pl

Lalki, zależnie od kreacji w jaką są ubrane, a także od swojego przeznaczenia podzielone zostały na zamknięte kolekcje. Ilość propozycji w ramach jednej kolekcji jest z góry limitowana. W kolekcji letniej znajdziemy propozycje na codzień w stylu rockowym i bardziej klasycznym, inspirowane kolekcjami światowych projektantów, ale także lalki w sukniach wieczorowych, koktajlowych i ślubnych.  Nowością jest limitowana kolekcja personalizowanych lalek nazwana przez projektantki „Fashion Laloushki“.  Składa się ona z pięciu lalek przedstawiających Coco Chanel, Sonię Rykiel, Carolinę Herrerę, Vivienne Westwood i Donatellę Versace. Kolekcja będzie się powiększać o postacie kobiet z polskiego świata mody, powstanie także cykl lalek męskich, a w niej między innymi Giuseppe Zanotti, Karl Lagerfeld, Marc Jacobs, Ralph Lauren i Jean-Paul Gaultier.

W sklepie internetowym dostępne są wszystkie kolekcje Laloushek, a wśród nich między innymi lalki dziecięce,  znaki zodiaku oraz lalki personalizowane. Ta ostatnia kolekcja ma szczególne znaczenie dla firmy i jej klientów, jest bowiem jedyną w swoim rodzaju ofertą pozwalającą na stworzenie lalki-portretu. Takie Laloushki są szyte na zamówienie  na podstawie zdjęcia lub dokładnego opisu i opatrzone imiennym certyfikatem. Na stronie www.laloushka.pl można także obejrzeć lalki erotyczne przygotowane specjalnie dla luksusowego concept store „Horn & More“ w Warszawie na ulicy Chopina 5B, a także kolekcję dla sklepu Red Onion“ na ul. Burakowskiej 5/7. Obie kolekcje dostępne są wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Istnieje również możliwość zamówienia podobnych w sklepie internetowym na www.laloushka.pl.

Od niedawna w ofercie Laloushki są także breloki do toreb w formie mini laloushek, które podobnie jak duże lalki można dowolnie stylizować. Breloki miały swoją premierę podczas Fashion Week i okazały się  strzałem w dziesiątkę. Poza brelokami w przygotowaniu jest także nowy, ulepszony model lalki przeznaczonej dla dzieci od lat 3.

W sklepie internetowym dostępnych jest około stu modeli lalek, zwykle co tydzień pojawiają się nowe. Do kupienia w eleganckim kolorowym pudełku i z dostawą do domu.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com