Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Start jesiennej pielęgnacji twarzy - maksymalne nawilżenie z NIVEA Hydra Skin Effect

Start jesiennej pielęgnacji twarzy – maksymalne nawilżenie z NIVEA Hydra Skin Effect

| On 18, wrz 2021

Odpowiednie nawodnienie to podstawa prawidłowej pielęgnacji, która jest tak istotna podczas nadchodzącej jesieni. Nie od dzisiaj wiadomo, że woda, jako jeden ze składników skóry, jest niezbędna do jej prawidłowego funkcjonowania. Skóra pozbawiona wody staje się sucha, wrażliwa i bardziej skłonna do powstawiania zmarszczek. Często jednak ze względu na intensywny styl życia, zapominamy o odpowiednim nawodnieniu. Kluczowym elementem jest zatem dobranie takich kosmetyków, które w szybki i skuteczny sposób nawilżą skórę, by była pełna życia. Na nadchodzący sezon jesienny polecamy markę NIVEA, która stworzyła linię Hydra Skin Effect z czystym kwasem hialuronowym [HA]. Sprawdźcie!

Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w organizmie człowieka. Znajduje się on w prawie każdej komórce skóry, zapewnia odpowiednią wilgotność i objętość w górnej warstwie naskórka. Niestety, naturalna produkcja kwasu hialuronowego maleje wraz z wiekiem, dlatego skóra może stać się bardziej przesuszona, wolniej się regenerować, co w rezultacie prowadzi do powstawania zmarszczek. Jednak jak pokazują badania, istnieje sposób, aby w nieinwazyjny sposób wpłynąć na produkcję własnego kwasu hialuronowego.

Innowacyjna formuła NIVEA Hydra Skin Effect wypełniona czystym kwasem hialuronowym [HA], nie tylko zapewnia intensywne nawilżenie skóry i widoczne wygładzenie, ale także aktywuje komórki skóry do 3-krotnie większej produkcji własnego kwasu hialuronowego. Czyste i cenne cząsteczki HA – które dzielą się na długołańcuchowe, czyli zatrzymujące wodę w skórze, oraz krótkołańcuchowe, wnikające głębiej w skórę – otrzymywane są dzięki wieloetapowej filtracji. To sprawia, że na długo nawadniają skórę od środka, by była widocznie wygładzona i pełna blasku.

W linii NIVEA Hydra Skin Effect znajduje się lekki żelowy krem na dzień, który dzięki innowacyjnej formule nie pozostawia uczucia lepkości; regeneracyjny żel-krem na noc, który sprawia, że skóra o poranku skóra jest promienna i sprężysta; esencja-serum, która wchłania się już w 20 sekund, a jednocześnie zwiększa poziom nawodnienia oraz ampułki zawierające 2,5x wyższe stężenie czystego HA, które działają jak upiększająca kuracja.

Czy kwas hialuronowy naturalnie produkowany przez naszą skórę działa lepiej niż ten stosowany w linii NIVEA Hydra Skin Effect? Na to pytanie odpowiada specjalistka – Dr n. med. Magdalena Łuczkowska, dermatolog i ekspert NIVEA. 

Oczywiście, nie jesteśmy w stanie w pełni zastąpić precyzji i indywidualności, z jaką pracują komórki naszego organizmu, w tym skóry. Ale możemy pomóc im czy wręcz zastąpić ich działanie, kiedy w naturalny sposób zużywają swoje biologiczne możliwości. Tak jest właśnie w przypadku produkcji kwasu hialuronowego, tak ważnego składnika, warunkującego nawilżenie i jędrność skóry. Jego produkcja w skórze spada już po 25. roku życia, a całkowicie zanika w 80. roku życia. Dlatego tak ważne jest jego uzupełnianie w codziennej pielęgnacji. Istotny jest także wybór odpowiednich formuł z kwasem hialuronowym – tylko odpowiednio dobrane długości łańcuchów i ich odpowiednie proporcje w formule są w stanie zbliżyć się do idealnych warunków, jakie naturalnie panują w zdrowej skórze.

Żel na dzień – NIVEA HYDRA SKIN EFFECT

Żel na dzień z czystym kwasem hialuronowym natychmiastowo i intensywnie nawadnia oraz wygładza cerę, zapewniając jej długotrwałe uczucie komfortu. Skóra jest nawodniona od wewnątrz przez 72 godziny, dzięki czemu wygląda zdrowo, promiennie, a jednocześnie jest pełna blasku. Żel zawiera zaawansowane składniki aktywne, dzięki którym drobne linie są widocznie wygładzone. Nie pozostawia uczucia lepkości i zapewnia długotrwałe uczucie komfortu.

Żel na noc – NIVEA HYDRA SKIN EFFECT

Żel-krem na noc sprawia, że skóra o poranku jest zregenerowana i sprężysta, dzięki czemu wygląda zdrowo i promiennie. Drobne linie są widocznie wygładzone, a lekka, żelowa formuła delikatnie wtapia się w skórę i nie pozostawia na niej uczucia lepkości. Podobnie jak żel na dzień, wersja na noc zapewnia aż 72 godziny nawodnienia. Żelowo-kremowa formuła gwarantuje wygodną aplikację, a jednocześnie długotrwałe uczucie komfortu.

Esencja-serum – NIVEA HYDRA SKIN EFFECT

Esencja-serum głęboko nawadniające z czystym kwasem hialuronowym zapewnia intensywnie nawilżenie i nawodnienie przez 72 godziny. Innowacyjna formuła (dosłownie wtapia się w skórę twarzy!) jest wypełniona czystym kwasem hialuronowym, który aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego. Pozostawia jedwabiście nawilżoną skórę oraz poprawia jej sprężystość. Uwaga… wchłania się już w 20 sekund!

7-dniowa kuracja w ampułkach – HYDRA SKIN EFFECT

Innowacyjna formuła ampułek zawiera 2.5x wyższe stężenie czystego kwasu hialuronowego, który aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego. W rezultacie tygodniowa kuracja zwiększa poziom nawilżenia i odprężenia skóry, wyraźnie poprawia jej kondycję. A gdyby tego było mało… wchłania się natychmiast i posiada orzeźwiające nuty zapachowe.

Drogie, a czy Wy znacie serię Nivea Hydra Skin Effect?

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com