Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Roślinny detoks dla skóry - seria Tołpa Urban Garden

Roślinny detoks dla skóry – seria Tołpa Urban Garden

| On 22, lip 2018

Lato w miejskim ogrodzie? Czemu nie. Z dala od zgiełku, pośpiechu i miejskich zanieczyszczeń. Dzięki nowym kosmetykom Tołpa Urban Garden Twoja skóra odkryje własną strefę relaksu i poradzi sobie ze stresem oksydacyjnym.

Szybkie tempo życia i natłok obowiązków dają się nam we znaki. Coraz silniejsza jest w nas potrzeba odpoczynku i relaksu, chwili przyjemności i wytchnienia. Znajdujemy ją zarówno 
w miejskim ogrodzie, parku, na balkonie, jak i – dzięki kosmetykom Tołpa z nowej linii Urban Garden – we własnej łazience. Bo Urban Garden to kosmetyki inspirowane ogrodem.

Powrót do równowagi

Życie w mieście naraża skórę na silny stres oksydacyjny. W efekcie traci ona swoje zdolności ochronne, łatwiej ulega podrażnieniom i uszkodzeniom, a także szybciej się starzeje. Na skutek zanieczyszczeń zawartych w smogu oraz szkodliwego działania promieni UV spada też jej naturalny potencjał neutralizacji wolnych rodników. Dlatego tak ważne jest dostarczanie skórze antyoksydantów, które wesprą ją w codziennej pielęgnacji.

W kosmetykach Tołpa z linii Urban garden zastosowano przede wszystkim torf tołpa® 
– podstawowy składnik wszystkich produktów Tołpa, który oprócz właściwości regeneracyjnych ma też działania antyoksydacyjne. Znajdziemy w nich też dziki bez i acerolę – bogactwo naturalnej witaminy C (jednego z najsilniejszych antyoksydantów) czy bobrek trójlistny – o działaniu detoksykującym. To one zapewniają skórze roślinny detoks.

Linia Urban garden jest dostosowana do naturalnego, dobowego rytmu skóry, by zwiększyć efekty pielęgnacji. Antyoksydanty aplikowane rano, w kremie dziennym, chronią skórę przed miejskim środowiskiem. Noc to z kolei pora na odbudowę uszkodzeń. Odżywcze masła, oleje, miód, skwalan czy cenny wyciąg z hibiskusa silnie regenerują skórę, gdy Ty odpoczywasz śpiąc. Kremy Urban garden są wsparciem dla skóry w mieście, gdzie zanieczyszczone środowisko, szybkie tempo życia mogą być zagrożeniem dla jej dobrego wyglądu.

Linię Urban garden uzupełniają produkty pielęgnacyjne do ciała, które łączą intensywne działanie antyoksydacyjne z wysmuklającym, ujędrniającym i nawilżającym. Dzięki nim całe Twoje ciało rozkwita jak nowe. Codziennie. Rano i wieczorem. I za każdym razem, gdy ich użyjesz.

Możesz skupić się na swoich małych wyborach i na małych czynnościach. Wiemy, że nie masz czasu. Wiemy, że potrzebujesz sprawdzonych rozwiązań dla swojego samopoczucia i wyglądu. Skoro Ty dostosowujesz się do rytmu wielkomiejskiego życia, my dostosowujemy kosmetyki do Ciebie: do rytmu i potrzeb Twojej skóry. Dajemy jej naturalne wzmocnienie i witalność, tak byś mogła czerpać radość z sił natury, nie tylko w weekend poza miastem. Małe wielkie składniki wzmocnią naturalną barierę ochronną skóry. Zapobiegną utracie nawilżenia i starzeniu. Zregenerują i zneutralizują wpływ wolnych rodników, zapewniając jej młody, zdrowy i wypoczęty wygląd.

Kiedy ogród wydaje się być daleko, przygotuj swój „mały wielki ogród” w łazience.

Linia Tołpa® Urban Garden została przygotowana dla kobiet: 30+, 40+, 50+. Każdy kosmetyk dopasowany jest do dziennego rytmu skóry, uwzględnia szkodliwe działania środowiska, dając skórze kompleksową ochronę i wykorzystując dobroczynną, naturalną moc roślin i naturalnych antyoksydantów. Nie zapominamy też o ochronie i pielęgnacji ciała.

Skład linii Tołpa Urban Garden 30+

1. Tołpa Urban Garden 30+ krem – witalność dzienna ochrona, 24,99 zł / 40 ml
2. Tołpa Urban Garden 30+ krem – witalność z antyoksydantami, 24,99 zł / 40 ml
3. Tołpa Urban Garden 30+ krem – witalność nocny detox 24,99 zł / 40 ml
4. Tołpa Urban Garden 30+ krem – witalność pod oczy, 21,99 zł / 10 ml

Skład linii Tołpa Urban Garden 40+

1. Tołpa Urban Garden 40+ krem anti age z antyoksydantami, 27,99 zł / 40 ml
2. Tołpa Urban Garden 40+ krem anti age nocna regeneracja, 27,99 zł / 40 ml
3. Tołpa Urban Garden 40+ krem anti age pod oczy, 23,99 zł / 10 ml

Skład linii Tołpa Urban Garden 50+

1. Tołpa Urban Garden 50+ krem – młodość z antyoksydantami na dzień, 29,99 zł / 40 ml
2. Tołpa Urban Garden 50+ krem – młodość nocna odbudowa, 29,99 zł / 40 ml
3. Tołpa Urban Garden 50+ krem – młodość pod oczy, 25,99 zł / 10 ml

Skład linii Tołpa Urban Garden do pielęgnacji ciała

1. Tołpa Urban Garden regeneracja: balsam do ciała z masłami, 22,99 zł / 200 ml
2. Tołpa Urban Garden jędrność: sorbet do ciała z antyoksydantami, 22,99 zł / 200 ml
3. Tołpa Urban Garden nawilżenie: mleczko do ciała z olejkami, 22,99 zł / 200 ml

Linia Tołpa Urban Garden dostępna jest na wyłączność w sklepach Rossmann.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com