Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Nowości marki YOPE dla dzieci - seria YOPE Kids

Nowości marki YOPE dla dzieci – seria YOPE Kids

| On 02, Wrz 2020

Dzieci wiedzą, co to znaczy dobra zabawa i radość. Wesoły śmiech, świat pełen kolorów i beztroski czas to najlepsi towarzysze słodkiego dzieciństwa. A wśród wszystkich barw dla dziewczynek i chłopców, najsłodszy i pełen dobrej energii jest fiolet. Dlatego czarne opakowania serii mydeł do rąk i żeli pod prysznic dla dzieci YOPE zastąpiono fioletowymi butelkami. Dzieciaki zadowolone, a sama marka jeszcze bardziej, bo fioletowe opakowania o wiele lepiej niż czarne poddają się recyklingowi i są bardziej przyjazne dla środowiska. 

WOW czystość! Każde dziecko wie, jak ważna jest higiena!

Dla delikatnej skóry maluchów marka YOPE ma łagodne, naturalne i bezpieczne mydła do rąk i żele pod prysznic, które zamieniają codzienną pielęgnację w kolejną okazję do uciechy i przyjemnej nauki. A że dobrych nawyków najlepiej uczyć od najmłodszych lat, stworzono specjalny Płyn do higieny intymnej dla dzieci powyżej 3. roku życia o fizjologicznym pH. Jest bezzapachowy by zminimalizować ryzyko jakichkolwiek podrażnień. Receptura oparta prawie w 100% na składnikach naturalnych to unikatowa mieszanka m. in. naturalnych prebiotyków, fermentowanej wody ryżowej i kwasu mlekowego, która ochroni przed nieprzyjemnym swędzeniem i szczypaniem. Po prostu WOW! Dbanie o siebie jest dziecinnie proste z YOPE. I dzieci doskonale to wiedzą!

WOW eksperci! POGADANKI ŁADNE BEBE X YOPE

Pielęgnacja to idealny pretekst do ważnych rozmów: o ciele, dojrzewaniu i samoakceptacji. Doskonale wiemy, że czasami trudno jest nam, dorosłym podjąć ten temat. Jak rozmawiać ze swoimi dziećmi o sprawach intymnych i jak uniknąć tematów tabu? Na te i inne nurtujące rodziców pytania odpowiedzą eksperci podczas Pogadanek live YOPE x ŁADNEBEBE, do których zaproszono: psychologa i ginekologa dziecięcego, z którymi rozmawiać będzie Karolina Kuklińska – Kosowicz – pełnoetatowa mama dwóch córek oraz Paulina Filipowicz, redaktor naczelna Ładnebebe. Na pierwszą pogadankę zapraszamy już 3 września! Szczegóły już wkrótce na ladnebebe.pl, @YOPE_soap i @ladnebebe

WOW fantazja! ZUZA KRAJEWSKA X YOPE

Dziecięca radość i urok beztroskich chwil mają niezwykłą energię. Szczególnie, gdy za obiektywem stanęła po raz kolejny Zuza Krajewska. Na pełną radości sesję zdjęciową Karolina Kuklińska-Kosowicz zaprosiła inne mamy: Kamilę Szczawińską, Justynę Kosmalę i Małgorzatę Vasinę wraz z dzieciakami. Wśród zdjęć znajdziecie też rysunki dzieciaków z Akademii Sztuk Dziecięcych w Warszawie. Marka YOPE oddała im głos i poprosiła je o narysowanie stworków z etykiet produktów. Efekty ich pracy przeszły najśmielsze oczekiwania!

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com