Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Nowa Rexona Active Protection + Invisible - antybakteryjna ochrona i ochrona przed plamami

Nowa Rexona Active Protection + Invisible – antybakteryjna ochrona i ochrona przed plamami

| On 24, lip 2018

Rexona Active Protection + Invisible to zaawansowane antyperspiranty, które zapewniają długotrwałą ochronę przed potem i nieestetycznymi plamami na ubraniach nawet do 48h. Wszystko za sprawą przełomowej technologii, która redukuje namnażanie bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu potu, a także minimalizuje powstawanie nieestetycznych żółtych plam i białych śladów na ubraniach. Dodatkowo, antyperspiranty charakteryzują się wyjątkowym, świeżym zapachem. 

Życie na wysokich obrotach to dziś norma. Stresujące spotkania w pracy, wyczerpujące zajęcia fitness, do tego zakupy, dzieci, dom i jeszcze chwila na spotkanie z przyjaciółmi… Nie można się nie spocić. Efekt? Przykry zapach oraz uczucie dyskomfortu i skrępowania, które towarzyszy nam za każdym razem, gdy skóra pod naszymi pachami staje się wilgotna, a na ubraniu pojawiają się nieestetyczne plamy. Tymczasem wilgotne ślady pod pachami i przykry zapach to coś co krępuje zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Czy można tego uniknąć? Teraz już tak – dzięki przełomowym antyperspirantom REXONA Acitive Protection + Invisible, które pomagają uzyskać niewidoczną ochronę przed poceniem i zabezpieczają ubrania przed plamami. Efekt? Długotrwała świeżość i komfort, który trwa do 48h.

Rexona Active Protection + Invisible: bez śladów, bez potu, bez przykrego zapachu

Linia antyperspirantów Rexona Active Protection+ Invisible dla niej i dla niego proponuje nowy wymiar ochrony i świeżości, oferując:

  • Niewidoczną ochronę – przeciw białym śladom na ciemnych i żółtym plamom na białych ubraniach.
  • Długotrwałą świeżość zawsze wtedy, gdy jej najbardziej potrzebujesz – dzięki przełomowej technologii Motionsense™, aktywującej działanie kapsułek zapachowych pod wpływem wilgoci i ruchu.
  • Ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin.

Produkty występują w 3 rodzajach aplikatorów aerozol (150 ml), roll-on (50 ml), oraz sztyft (40 ml). Testowałyście już?

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com