Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Miksuj style, by odnaleźć własny!

Miksuj style, by odnaleźć własny!

| On 30, Mar 2013

Kolaż jest w tym sezonie jak najbardziej w cenie, dlaczego łącz ze sobą przeciwstawne barwy. Niech wzory zgrzytają, a lamparcie printy przebywają w towarzystwie koronki. Jeśli dopiero zaczynasz zabawę z kolażem (i naprawdę masz na to ochotę) dobrym punktem wyjścia będzie zestawianie ze sobą różnych wzorów jednak w podobnej palecie kolorów. Na przykład: apaszka a’la pantera i top z „wężowym” nadrukiem.

Oczywiście w dalszym ciągu świat wariuje na punkcie neonów i tych też bać się nie powinniśmy!
Świetnie wyglądają z każdą marynarką i jeansem.

Na ubrania wkroczyła drukowana geometria i wszystko co sprawia wrażenie swego rodzaju konstrukcji. Paski, płaszczyzna dzielona na prostokąty, linie poziome w opozycji do pionowych, czerń i biel w kontraście do ostrej czerwieni, soczystej żółci i wszlekich odcieni błękitu. Łąki, kropki, etno, i wciąż miniaturowe głowki piesków, smoków, gepardów czy ślady łap.

Działaj pod wpływem chwili, oglądaj, inspiruj się. Sięgaj po zdjęcia egzotycznych krajów, obserwuj przyrodę. Każdy sposób w jaki połączysz tekstury, faktury, wzory – będzie dobry. Wołajmy o wiosnę! Niech wszystko (łącznie z nasza garderobą) obudzi się do życia.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com