Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Kalendarze adwentowe L’OCCITANE 2019 już dostępne!

Kalendarze adwentowe L’OCCITANE 2019 już dostępne!

| On 26, lis 2019

W dzieciństwie odkrywanie słodkich czekoladek ukrytych w kalendarzach adwentowych… to była czysta frajda! Obecnie to radość i czysta przyjemność, szczególnie gdy w ręce trafi niesamowity kalendarz adwentowy L’OCCITANE (Classic lub Premium). To 24 kosmetyki ukryte w skrywającym tajemnice pudełku, który jest doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby lub… dla samej siebie!

Jakie kosmetyki wybrać, by sprawdzić radość? Najlepiej… wszystkie! Do pielęgnacji ciała, twarzy, rąk, włosów i do kąpieli. Ulubione miniaturki ukryte w 24 okienkach sprawiają, że korzystanie z tajemniczego kalendarza L’OCCITANE w oczekiwaniu na Boże Narodzenie przynosi niesamowitą radość. A obdarowanie nim kogoś wyjątkowego – jeszcze więcej szczęścia! Poza wieloma kosmetycznymi dobrociami, kalendarz w wersji Classic czy Premium, to po prostu piękny prezent, który z pewnością przypadnie do gustu miłośniczkom designu. Szczególnie, że w tym roku kalendarze powstały wspólnie z Hsinping Pan – tajwańską ilustratorką, która zaprojektowała je w formie opowieści o L’OCCITANE!

Opowieści z kalendarzy L’OCCITANE

Tegoroczny Kalendarz Adwentowy wygląda jak księga legend i historii o prowansalskich drzewach migdałowych, ułożonych według kluczowych dat: 1956, 2000, 2003 aż do dziś. To wspaniała opowieść o jednym z najbardziej charakterystycznych drzew tego regionu i piękna historia o pielęgnowaniu przez L’OCCITANE różnorodności biologicznej. A opowieść zaczyna się tak… W 1956 roku, po srogiej zimie sady migdałowe praktycznie zniknęły z południa Francji i zostały zastąpione łatwiejszymi i mniej wymagającymi uprawami. Bracia Jaubert nie mogli zgodzić się na to, aby migdałowce zniknęły na zawsze z krajobrazu Prowansji i jako pierwsi zainicjowali odbudowę plantacji. W 2000 roku L’OCCITANE postanowiło im pomóc. Początkowo posadzono 10 000 drzew, następnie 15 000. Niebawem w Prowansji będzie 30 000 drzew migdałowych, które od zawsze były ozdobą tego regionu. Oto prawdziwa opowieść z Kalendarza Adwentowego L’OCCITANE!

Olejek pod prysznic Migdał, krem do rąk Kwiat WIśni, mleczko do ciała Werbena, a może krem do stóp Masło Shea? Odkryj wszystkie wraz z niesamowitymi opowieściami L’OCCITANE! Tylko ostrzegamy – naprawdę ciężko nie otworzyć wszystkich okienek jednocześnie!

Jeżeli myślałyście, że Kalendarz Adwentowy w wersji Classic jest niesamowity… sprawdźcie wersję Premium! W tym drugim przypadku mamy do czynienia z prawdziwą układanką. Przekręćcie, obróćcie, otwórzcie i odszukajcie 24 skarby ukryte w 24 szufladkach! Jeżeli poszukujecie wyjątkowego prezentu dla kogoś bliskiego (lub dla samej siebie), możecie być pewne, że ten kalendarz naprawdę rozpieści i będzie podarunkiem trafionym.

A jak sama marka opowiada o kalendarzach:

„Otwierają się jak wrota do najsłodszych snów, a potem odsłaniają kolejne 24 drzwi. Za każdymi z nich kryje się niespodzianka od L’OCCITANE. Nasze Adwentowe Kalendarze są pełne radości i piękna! Nie można oprzeć się magii Świąt!”

Co jeszcze warto wiedzieć o kalendarzach adwentowych L’OCCITANE?

Tegoroczne Kalendarze Adwentowe są nie tylko pełne małych prezentów; są również wypełnione małymi wskazówkami! Na przykład: „OSZCZĘDZAJ – energię i pieniądze za pomocą żarówek energooszczędnych” lub „PRZETWARZAJ – np. ze starych gazet zrób doniczki na sadzonki.” Znajdziecie tam mnóstwo prostych wskazówek jak niewielkim kosztem lub za darmo zrobić coś, co będzie miało ogromne znaczenie dla Natury. To efekt motyla: nawet najmniejsze działanie, może mieć ogromne konsekwencje. Podsumowując – Kalendarze L’OCCITANE są niesamowite i szczerze rekomendujemy takie prezenty!

Kalendarze w wersji Classic i Premium są dostępne w sklepie pod tym linkiem.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com