Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND 2013

FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND 2013

| On 29, Mar 2013

Nie ulega wątpliwości, że już za niespełna trzy tygodnie, modna strona Polski, a przynajmniej ta łódzka część, będzie huczeć o FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Wydarzenie odbywa się w naszym kraju już po raz ósmy. Wszystko wystartuje 17 kwietnia (środa) i trwać będzie przez kolejnych 5 dni, do niedzieli.

Projekt ów łączy w sobie w zasadzie całą branżę modową w Polsce. Odbędzie się kilkadziesiąt pokazów, SHOWROOM udostępni miejsce dla ponad 120 młodych twórców. Zainteresowani stroną techniczną, marketingiem, modowym biznesem będą mogli odbyć odpłatne szkolenia i wykłady Let Them Know. Nie zabraknie w Łodzi obecności wielu gwiazd, celebrytów, osób na naprawdę wysokich stanowiskach. Warto odwiedzić: Wystawę fotografii YOUNG FASHION PHOTOGRAPHERS NOW (dziesięciu utalentowanych twórców przez 4 dni przedstawi ponad setkę prac o tematyce fashion; Fashion Zone w ŁSSE, ul. Tymienieckiego 22/24).

fot. cathfashion

Pokazy mody będą odbywały się w dwóch strefach: DESIGNER AVENUE: polscy projektanci, goście specjalni, przekrój różnorodności, nowości, kreatywności. OFF OUT OF SCHEDULE: projektanci awangardowi, ekscentryczni, stroniący od komercyjnego rozgłosu, nieznani szerszej publice, oraz odkryte, dobrze zapowiadające się młode talenty. SHOWROOM: „…kilka tysięcy metrów kwadratowych fabrycznej hali udostępnionej markom i projektantom w celu prezentacji najnowszej kolekcji. Na indywidualnie zaaranżowanych stoiskach odbywa się promocja marki, kolekcji, kontraktacje jak i sprzedaż.” Zobaczymy tu wiele świeżości, najnowszych trendów, propozycji. Strefie tej warto poświęcić więcej uwagi, gdyż często można w niej znaleźć naprawdę wyjątkowe, designerskie cudeńka, które za przystępną cenę wzbogacą naszą garderobę.

Bilety wstępu na powyższe wydarzenia można nabyć przez Internet bądź już na miejscu (przy ul. Tymienieckiego).

Po więcej informacji sięgajcie tutaj: http://www.fashionweek.pl/.

Poprzedni wpis

There are no older stories.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com