Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

W walce z pierwszym niedoskonałościami... zimowa pielęgnacja skóry po 30.

W walce z pierwszym niedoskonałościami… zimowa pielęgnacja skóry po 30.

| On 20, Sty 2020

O delikatną skórę twarz musimy zadbać szczególnie zimą – kiedy różnice temperatur są największe, a skóra narażona jest nie tylko na wiatr, ale i wysuszające działanie ogrzewania. Niskie temperatury oraz zgodnie z zapowiedziami synoptyków – nadchodzący śnieg i mróz, potrafią wywołać sporo niedobrego. Na przykład powodują utratę wody i nadmierne skóry wysuszenie. Niestety podobnie działa klimatyzacja w samochodzie, a zanieczyszczona może wywołać nawet reakcję alergiczną. Dziś skupimy się na szukaniu odpowiedzi na pytanie, jak powinniśmy zadbać o twarz zimą, szczególnie gdy przekroczyłyśmy granicę 30 lat? Na ratunek przychodzi niezawodna tołpa.

Pierwsze zmarszczki – o, zgrozo!

Zauważyłaś pierwsze niedoskonałości, a może jesteś tą szczęściarą, którą nadal proszą o pokazanie dowodu w sklepie i starzenie jest Ci obce? Niezależnie, do której grupy należysz – postaw na właściwy krem. Nasz typ to lekki krem przeciw pierwszym zmarszczkom (seria tołpa dermo face 30+ futuris na dzień). Krem przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu, codziennie chroniąc skórę przed wolnymi rodnikami, zanieczyszczonym miejskim środowiskiem oraz niekorzystnym wpływem promieniowania UV. Jednocześnie spłyca drobne linie i zmarszczki, a dodatkowo poprawia elastyczność i silnie nawilża – ta druga właściwość jest szczególnie istotna zimą! Krem eliminuje oznaki zmęczenia i życia w szybkim tempie aktywnej trzydziestolatki!

Cena: 39,99 zł / 40 ml

A uzupełniamy…

Uzupełnieniem kremu do twarzy jest krem pod oczy przeciw pierwszym zmarszczkom (seria tołpa dermo face 30+ futuris), który systematycznie spłyca drobne zmarszczki. Redukuje nieestetyczne cienie pod oczami i przeciwdziała ich powstawaniu. Dodatkowo intensywnie nawilża, czyli jest bardzo dobrym wsparciem dla skóry w okresie zimowym. A gdyby tego było mało… przywraca wypoczęte spojrzenie!

Cena: 35,99 zł / 10 ml

Kosmetyczna petarda na pierwsze niedoskonałości!

Wszystko, co najlepsze ukryte w jednym kosmetyku – sprawdźcie koniecznie serum-booster przeciw pierwszym zmarszczkom (seria tołpa dermo face 30+ futuris). Kosmetyk łączy w sobie moc serum i lekkość toniku. Natychmiast wchłania się w głąb skóry, intensywnie nawilża i przywraca fizjologiczne pH. Przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu, codziennie chroniąc przed wolnymi rodnikami i zanieczyszczonym miejskim środowiskiem. Wyrównuje koloryt, pozostawiając skórę świeżą i promienną. Jednym słowem – ekstra!

Cena: 39,99 zł / 75 ml

Oczyszczanie, raz!

Nieoczyszczona skóra, na której znajdują się pozostałości codziennego makijażu? Wieczorem mówimy jej zdecydowane NIE! Absolutnie w grę nie wchodzi pójście do łóżka bez oczyszczonej twarzy, dlatego niech do grona Waszych sprzymierzeńców dołączy glinkowy żel do mycia twarzy (seria tołpa dermo face 30+ futuris). Łagodnie a zarazem skutecznie oczyszcza skórę z nagromadzonych zanieczyszczeń. Dodatkowo nawilża i stopniowo łagodzi podrażnienia. Jak wszystkie kosmetyki z serii, również żel eliminuje skutki działania wolnych rodników i zanieczyszczonego miejskiego środowiska. Rezultat? Oczyszczona, delikatnie złuszczona skóra z promiennym wyglądem.

Cena: 27,99 zł / 150 ml

A Wy jakie macie sposoby na zimową pielęgnację po trzydziestce?

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com