Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Zastrzyk energii dla skóry ciała - nowość Vita C Infusion Mincer Pharma

Zastrzyk energii dla skóry ciała – nowość Vita C Infusion Mincer Pharma

| On 05, Lip 2017

Zafunduj energetyczne wsparcie swojej skórze! Wykorzystaj dobrodziejstwa substancji zawierających witaminę C o potwierdzonej przez lekarzy, naukowców i kosmetologów skuteczności. Nowoczesna forma, efekt satynowej skóry oraz soczyście owocowe nuty sprawią, że każda z Was poczuje się kobieco i zmysłowo. Oto, co kryje nowa seria Vita C Infusion przeznaczona do pielęgnacji skóry znów jaśniejącej pięknem!

Nowość Vita C Infusion Mincer Pharma

Kultowa seria Vita C Infusion Mincer Pharma wprowadza kolejne kroki do rytuału pielęgnacyjnego. Do gamy dołączyły innowacyjne produkty do ciała, w tym nawilżający krem do rąk oraz nawilżający balsam do ciała. Dzięki temu, mamy szansę przywrócić skórze młody wygląd i zachować go na dłużej. Zawarte w preparatach składniki zostały dobrane przez specjalistów z Laboratorium Mincer Pharma. Owocem laboratoryjnej pracy jest stworzenie takiej formuły, która nie tylko poprawia kondycję skóry, wpływa na jej regenerację oraz wykazuje działanie anti – aging.

Bazą serii Vita C Infusion Mincer Pharma jest witamina C pozyskiwana z camu-camu oraz rokitnika, a także jej innowacyjna postać TETRA w rekordowym stężeniu (niespotykanym do tej pory w produktach do pielęgnacji ciała). W efekcie kosmetyki chronią przed szkodliwym wpływem środowiska wielkomiejskiego oraz działaniem wolnych rodników. Z kolei beta-karoten pozwala w naturalny sposób uzyskać efekt skóry lekko muśniętej słońcem.

Nawilżający krem do rąk – Mincer Pharma

O tym, że dłonie są naszą wizytówką nie musimy nikomu przypominać. Niestety to w tej partii ciała skóra szczególnie zdradza naszą metrykę. Dlatego zadbajcie o dobry krem do rąk! W nawilżającym kremie Mincer Pharma działanie rokitnika i camu-camu uzupełniono o masło shea. Tak bogaty skład to jednocześnie pewność skutecznej ochrony przed szkodliwym wpływem środowiska czy też uszkodzeniami wywołanymi przez detergenty. Regularne stosowanie to pewność, że skóra jest zregenerowana, odżywiona i jednolitego kolorytu.

Cena: 14,99 zł / 100 ml

Nawilżający balsam do ciała – Mincer Pharma

Na etykiecie balsamu znajdziemy trzy podstawowe substancje: rokitnik, camu-camu oraz urea. Takie połączenie jest niezawodne, albowiem po aplikacji tworzy na skórze unikalny, pielęgnacyjny mikrofilm. W efekcie doskonale pielęgnuje, ale również nawilża. Regularna aplikacja sprawia, że skóra staje się bardziej zregenerowana, gładka, miękka i bardziej elastyczna. Z pewnością zachwyci Was również wydajność, albowiem wystarczy niewielka ilość balsamu do aplikacji wybranej partii ciała. W żadnym produkcie z serii Vita C Infusion Mincer Pharma nie znajdziecie silikonów ani sztucznych barwników.

Cena: 24,99 zł / 250 ml

Więcej o kosmetykach Mincer Pharma przeczytacie TUTAJ.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com