Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Lirene Lab Therapy

Wysokie stężenie składników aktywnych w nowej linii Lirene LAB Therapy

| On 25, Maj 2018

Jak stworzyć skuteczne kosmetyki zaspokajające różne potrzeby skóry wymagających i zajętych kobiet? Ekspertki z Laboratorium Naukowego Lirene znalazły na to pytanie odpowiedź. Jest nią nowa linia kosmetyków semipremium Lirene LAB Therapy zawierająca wysokie stężenia kompleksów aktywnych inspirowanych profesjonalnymi zabiegami w gabinetach kosmetycznych. Dzięki temu kosmetyki Lirene LAB Therapy w profesjonalny sposób dbają o cerę wymagającą nawilżenia, rewitalizacji, odżywienia oraz pielęgnacji anti-aging. Linia LAB Therapy dostępna jest wyłącznie w drogeriach Rossmann.

Nowoczesne technologie oraz naukowe rozwiązania pozwalają dziś na zastosowanie wysokich stężeń wyjątkowych składników w kosmetykach do domowej aplikacji. Aby jednak odpowiednio one zadziałały, potrzebna jest właściwa forma ich transportu w głąb skóry. Nowa linia Lirene LAB Therapy spełnia oba warunki: zawiera wysokie stężenie aktywnych składników na bazie kwasów, a rolę idealnego transportera odgrywa unikatowa technologia przenikania – TRANSDERMALQ. Powoduje ona, że aktywne substancje są w stanie skutecznie zaspokoić cztery różne potrzeby naszej skóry: jej nawilżenie, rewitalizację, odżywienie oraz odmładzanie.

Nawilżanie: dla skóry potrzebującej natychmiastowego nawilżenia i ochrony przed starzeniem

Właściwe nawilżenie skóry decyduje o jej ładnym wyglądzie. To podstawa naszej pielęgnacji bez względu na wiek i porę roku. Dobrze nawilżona cera jest gładka, miękka w dotyku i wygląda młodziej, bo pojawia się na niej znacznie mniej zmarszczek niż w przypadku skóry odwodnionej. Na dodatek, gdy cera jest nieodpowiednio nawilżona, możemy odczuwać dyskomfort – ściągnięcie, swędzenie, pieczenie. Taka skóra jest też bardziej skłonna do podrażnień i stanów zapalnych. Kosmetyki z linii Lirene LAB Therapy, które zaspokajają potrzebę przywrócenia idealnego nawilżenia skóry, zawierają wyjątkowo skuteczne składniki, na dodatek w stężeniach, które do tej pory spotykane były tylko w preparatach profesjonalnych. Dla głębokiego i długotrwałego nawilżenia, zastosowano kompleksy:

 • Kompleks Shikimique Hydro Active 10% – zawarty w kremie na dzień, dba o odpowiednie nawilżenie skóry.
 • Kompleks L-Bion Hydro Active 15% – obecny w kremie na noc, chroni przed utratą wilgoci.
 • Kompleks Shiki-Bion Deep Hydrating 20% – podwójna moc nawilżenia w masce.

Rewitalizacja: dla skóry odwodnionej, zmęczonej, szarej i pozbawionej blasku

Czasami skóra potrzebuje prawdziwej odnowy, bo nawet po przebudzeniu wygląda na zmęczoną, jest zszarzała, szorstka i pozbawiona blasku. Przyczyn tego stanu rzeczy jest wiele: to m.in. brak ochrony przed promieniowaniem UV, niedosypianie, zanieczyszczone środowisko, niezdrowa dieta. Preparaty z linii Lirene LAB Therapy, wychodzące naprzeciw potrzebie rewitalizacji skóry, zawierają unikalne połączenia składników, które redukują oznaki zmęczenia, naprawiając uszkodzenia wywołane przez niesprzyjające środowisko. W efekcie skóra staje się dobrze napięta, wygładzona i promienna. Aby uzyskać tak spektakularny efekt, w serii produktów o działaniu rewitalizującym zastosowano:

 • Kompleks Murunga-C Boost 10% – w kremie na dzień o silnym działaniu antyoksydacyjnym.
 • Kompleks Rosemari-C Rejuve 15% – w kremie na noc, chroniący DNA komórek skóry.

Anti-aging: dla skóry potrzebującej intensywnej naprawy i odmłodzenia

W pewnym momencie życia każda z nas chciałaby spowolnić objawy upływającego czasu, nieuchronnie pojawiające się na skórze. To oczekiwanie są w stanie zaspokoić kosmetyki z linii Lirene LAB Therapy, w których składzie znajdziemy składniki stosowane w zabiegach do wypełniania zmarszczek, występujące w postaci, umożliwiającej wypełnianie i wygładzanie nierówności skóry za pomocą regularnej aplikacji kremu.

 • Kompleks  N-Age Peptid Renew 10% – zawarty w kremie na dzień, wykazuje silne działanie odmładzające.
 • Kompleks UltraFiller Global Repair 15% – obecny w kremie na noc, skutecznie regeneruje skórę.

Odżywienie: dla skóry suchej i szorstkiej, potrzebującej głębokiej odbudowy

Czasami baza pielęgnacji, czyli nawilżanie to za mało. Niekiedy nasza skóra potrzebuje nie tylko nawodnienia, ale i odżywczych lipidów oraz antyoksydantów, które przywrócą jej uczucie komfortu i zregenerują, w efekcie zapewniając młody i zdrowy wygląd. W linii Lirene LAB Therapy znajdziemy wyjątkowo bogaty odżywczy koktajl, złożony z unikalnych składników olejowych i kwasów, pełnych witamin i minerałów.

 • Kompleks Chia-Goji Restore 10% – w kremie na dzień, działa odbudowująco i odżywczo
 • Kompleks In-chi Skin Nutrition 15% – w kremie na noc, silnie odżywia skórę podczas nocnego odpoczynku.
 • Kompleks Honey-linoléique Exclusive – w masce, odżywia, regeneruje i rozświetla skórę.

NOWE PRODUKTY Z SERII LIRENE LAB THERAPY – PRZEGLĄD

Krem dotleniająco-nawilżający z kwasem szikimowym i kwasami cytrusowymi na dzień

Zawiera unikalny kompleks Shikimique Hydro Active 10% przenoszony w głąb skóry dzięki technologii TRANSDERMALQ zapewniającej podwójny efekt – działanie na powierzchni i od wewnątrz skóry. Składniki zostały zamknięte w specjalnych mikrosferach, które ułatwiają ich przenikanie do głębszych warstw naskórka, sprawiając, że pielęgnacja jest jeszcze skuteczniejsza.

Najważniejsze składniki aktywne:

 • Kwas szikimowy – składnik wykorzystywany w profesjonalnych zabiegach kosmetologicznych. Doskonale wiąże wodę w naskórku oraz minimalizuje jej transepidermalną utratę. W połączeniu z kwasem hialuronowym sprawia, że efekt nawilżenia, gładkości i świeżości utrzymuje się przez cały dzień.
 • Kwasy cytrusowe – mają silne właściwości antyoksydacyjne, dotleniające, rewitalizujące. Wpływają pobudzająco na poprawę metabolizmu komórkowego oraz hamują procesy przedwczesnego starzenia się skóry, przywracając jej zdrowy wygląd.

Cena: 49,99 zł / 50 ml

Krem nawadniająco-odżywczy z kwasem laktobionowym na noc

Zawiera unikalny kompleks L-Bion Hydro Active 15% złożony z kwasu laktobionowego, oleju babassu i masła kakaowego, a przenoszony w głąb skóry dzięki technologii TRANSDERMALQ zapewniającej podwójny efekt – działanie na powierzchni i od wewnątrz skóry. Składniki zostały zamknięte w specjalnych mikrosferach, które ułatwiają ich przenikanie do głębszych warstw naskórka, sprawiając, że pielęgnacja jest jeszcze skuteczniejsza.

Najważniejsze składniki aktywne:

 • Kwas laktobionowy – profesjonalny składnik o silnych właściwościach higroskopijnych, który chroni skórę przed utratą wody. Neutralizuje wolne rodniki oraz regulujące proces złuszczania naskórka, zapewniając zastrzyk energii, odmłodzenia i nawilżenia dla skóry. Zmarszczki są mniej widoczne, skóra jest elastyczna i miękka w dotyku.
 • Olej babassu i masło kakaowe – działają łagodząco i kojąco, odżywiają, wygładzają oraz redukują suchość i ściągnięcie skóry, przywracając jej dobrą kondycję.

Cena: 51,99 zł / 50 ml

Całonocna maska stymulująco-nawadniająca

Noc to najlepsza pora na intensywną regenerację, ponieważ wtedy zachodzą w skórze procesy naprawcze. Zastosowane w masce połączenie kwasów stosowanych w zabiegach kosmetologicznych dają natychmiastowy zastrzyk nawilżenia i regeneracji. Maska wiąże wodę w naskórku oraz stymuluje ją do samoodnowy, niweluje także podrażnienia wywołane całodziennym działaniem czynników zewnętrznych.

Najważniejsze składniki aktywne:

 • Kwas szikimowy – składnik wykorzystywany w profesjonalnych zabiegach kosmetologicznych. Doskonale wiąże wodę w naskórku oraz minimalizuje transepidermalną utratę wody.
 • Kwas laktobionowy – profesjonalny składnik o silnych właściwościach higroskopijnych, który chroni skórę przed utratą wody. Neutralizuje wolne rodniki oraz regulujące proces złuszczania naskórka, zapewniając zastrzyk energii, odmłodzenia i nawilżenia dla skóry. Zmarszczki są mniej widoczne, skóra jest elastyczna i miękka w dotyku.

Cena: 29,99 zł / 50 ml

A Wy już miałyście szansę testować nowości Lirene? Jakie jest Wasze zdanie?

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com