Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Dom
Brak komentarzy

Wspomnienie lata - serwis kwiatowy Fyrklӧvern

Wspomnienie lata – serwis kwiatowy Fyrklӧvern

| On 01, paź 2017

Chociaż letnie wieczory już dawno przeminęły, warto przywrócić wspomnienie lata… na domowym stole. Warto pomyśleć o aranżacji stołu, która odda niepowtarzalny klimat znany z letnich spotkań w gronie najbliższych. Obok świeżych świeżych kwiatów obowiązkowo musi pojawić się porcelana z kwiatowym motywem. Właśnie dlatego, serwisy Royal Garden oraz Clematis od Fyrklӧvern zasługują na szczególną uwagę.

Serwis Royal Garden to, jak sama nazwa wskazuje, iście królewska zastawa. Piękną porcelanę utrzymaną w pastelowej zieleni zdobi motyw kwitnącego groszku. Pomiędzy wijącymi się pędami latają urocze motyle, które wprowadzają do całej kompozycji dużo radości i koloru. Talerz dekoracyjny, talerzyk na przystawki oraz salaterka z przykrywką z linii Royal Garden to kwintesencja elegancji i subtelności. Nic dziwnego, albowiem za stworzeniem tego serwisu stoi sam Lars Wallin – znany szwedzki projektant mody tworzący m.in. dla dworu królewskiego.

Tym, którzy zamiast klasyki wolą połączenie nowoczesnego designu z romantyzmem z pewnością spodoba się zastawa Clematis. Projekt fińskiej marki Vallila Interior, który powstał we współpracy z Fyrklӧvern zdobią ręcznie malowane, duże kwiaty utrzymane w odcieniach grafitu i szarości.

W połączeniu z bielą porcelany oraz nasyconą zielenią liści, całość prezentuje się obłędnie. Co więcej, kwiatowy motyw znajdziemy również na eleganckim szkle. Kieliszki do wina oraz szklanki do wody, które uzupełniają serwis, zdobią wygrawerowane płatki kwiatów. Nic dodać, nic ująć – po prostu wspomnienie lata w pełnej krasie.

Sprawdź inne propozycje aranżacji stołu – TUTAJ.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com