Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Włącz naturalną pielęgnację zębów z natureON

Włącz naturalną pielęgnację zębów z natureON

| On 01, Wrz 2019

Podczas weekendowego odpoczynku czy wakacyjnych podróży last minute warto skorzystać z dobrodziejstw natury i sięgnąć po multifunkcyjny owoc kokosu czy liść aloesu o cennych właściwościach. Esencje naturalnych ekstraktów roślinnych z kokosa i aloesu znajdziecie w nowościach natureON – m. in. wybielającej paście do zębów coconut white, która skutecznie usuwa przebarwienia szkliwa i zapewnia bielsze zęby już w 14 dni, oraz łagodzącej paście do zębów bez fluoru aloe vera sensitive, zapobiegającej nadwrażliwości i wzmacniającej szkliwo. Poznajcie wszystkie nowości!

Jakie działanie ma kokos?

W miąższu kokosa znajdują się: witaminy (A, B1, B2, niacyna, C), minerały (np. wapń, potas, sód, magnez), jak również fitosterole, proteiny, węglowodany oraz kwasy tłuszczowe. Główne zastosowanie kokosa sprowadza się do jego działania antyseptycznego, ściągającego, bakteriobójczego. Kwas laurynowy zawarty w oleju kokosowym pomaga walczyć z bakteriami w jamie ustnej powodującymi m.in. próchnicę i nieprzyjemny zapach z ust. Dzięki działaniu kwasu laurynowego, bakterie nie są aktywne w naszej jamie ustnej i nie powodują dalszego rozwoju próchnicy.

NatureON wybielająca pasta do zębów (coconut white) ma delikatny miętowo-kokosowy aromat. Jest przyjazna dla vegan oraz wegetarian – szczególnie rekomendujemy! Jeżeli zależy Wam na przywróceniu naturalnej bieli zębów, wzmocnieniu szkliwa i kompleksowej pielęgnacji, w tym miejsc do których nie dociera szczoteczka… polecamy wybielający płyn do higieny jamy ustnej Coconut White. Chroni przed bakteriami, pielęgnuje dziąsła i działa wzmacniająco na szkliwo. O to chodzi!

Jakie właściwości ma aloes?

Z kolei aloes to wieloletnia roślina, posiadająca mięsiste liście o długości dochodzącej do 50 cm długości. Sok z aloesu jest składnikiem uzyskiwanym poprzez wyciskanie liści aloesowych. Jego głównym składnikiem są polisacharydy. Stosowany jest on w licznych produktach o charakterze medycznym, głównie do leczenia zaburzeń skórnych. Ma wielofunkcyjne działanie: łagodzenie, nawilżanie, wspomaganie gojenia się ran. W naturalny sposób łagodzi podrażnienia błon śluzowych jamy ustnej oraz dziąseł, Pomaga chronić przed problemami dziąseł, nawilża. Łagodnie oczyszcza zęby i dziąsła z bakterii. NatureON łagodząca pasta do zębów bez fluoru (aloe vera sensitive) jest łagodna dla szkliwa. Zawiera glicerofosforan wapnia, który wspomaga procesy wzmacniające i remineralizujące szkliwo – zęby stają się mocniejsze i bardziej odporne na nadwrażliwość. Nie zawiera fluoru.

NatureOn to także nowość w pielęgnacji jamy ustnej najmłodszych (NatureOn Kids 0-6). Pasta zapewnia botaniczną ochronę już od pierwszego ząbka (od 0 do 6 roku życia). Jest odpowiednia zarówno dla zębów mlecznych i stałych. Pasta zawiera xylitol, który sprzyja korzystnemu działaniu na szkliwo dziecka, a jednocześnie jest pozbawiona fluoru, przez co jest bezpieczna nawet w przypadku połknięcia.

NatureON to produkty przyjazne weganom i wegetarianom, nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego.  W skład linii wchodzą pasty do zębów i płyny do higieny jamy ustnej, które mogą być stosowane przez całą rodzinę. Bezpieczeństwo i skuteczność działania produktów została potwierdzona badaniami pod nadzorem dentystów. Wszystkie produkty do pielęgnacji jamy ustnej marki ON są dostępne wyłącznie w drogeriach Rossmann.

 

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com