Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Wiosenne przebudzenie! Nowe żele pod prysznic Rexona

Wiosenne przebudzenie! Nowe żele pod prysznic Rexona

| On 29, Kwi 2018

Pobudka nie zawsze bywa przyjemna… Wiele osób ma jednak jeden sprawdzony sposób na to, jak umilić sobie te chwile i z energią rozpocząć nowy dzień. To poranny prysznic, który błyskawicznie przegania resztki snu, pobudza krążenie, rozjaśnia umysł i przygotowuje nas do aktywnego dnia. Nowe żele pod prysznic Rexona to pewność orzeźwiającej pobudki na dzień dobry. Sprawdźcie!

Seria siedmiu nowych żeli pod prysznic Rexona zachwyci zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Każdy z nas znajdzie wymarzony kosmetyk dla siebie. Żele mają różnorodne nuty zapachowe, orzeźwiają skórę i zapewniają niezwykle odświeżający prysznic, więc doskonale sprawdzą się o poranku i zawsze wtedy, kiedy potrzebujemy zastrzyku dodatkowej energii.

A jakie preferencje co do mycia ciała mają Polacy? Z badań wynika, że 81% z nas bierze prysznic lub kąpiel przynajmniej raz dziennie. 19% robi to dwa razy dziennie, a 7% nawet częściej. W grupie osób, które deklarują, że myją się dwa razy dziennie lub częściej najwięcej jest ludzi młodych. Z osób w wieku 15-19 lat aż 39% przyznaje, że zwykle myje się dwa razy dziennie. Taki sposób dbania o higienę preferuje też 28% osób w wieku 20-29 lat.

Z badań TNS wynika również, że kąpiel bądź prysznic na rozpoczęcie dnia wybiera 32% Polaków. Fanami porannego mycia są przede wszystkim ludzie młodzi – w grupie osób 15-29 lat, takie odświeżanie deklaruje 42%. To przede wszystkim z myślą o nich powstały nowe żele pod prysznic Rexona.

Nowe, odświeżające żele pod prysznic Rexona mają jeszcze jedną wielką zaletę. Każdy z nich doskonale współgra z odpowiednim antyperspirantem Rexona. Nuty zapachowe żeli zostały zainspirowane najchętniej wybieranymi przez konsumentów antyperspirantami Rexona. Antyperspiranty Rexona są bardzo lubiane, zwłaszcza przez osoby młode, które teraz do porannej higieny będą mogły używać duetu marki Rexona – jednego z nowych, odświeżających żeli pod prysznic oraz ulubionego antyperspirantu.

Linia dla kobiet – przykładowe żele

Żel pod prysznic REXONA Aloe Fresh

To propozycja dla wszystkich kobiet, a w szczególności dla takich, które rano mają trudności ze wstawaniem. Żel pod prysznic REXONA Aloe Fresh jest bowiem wyjątkowo orzeźwiający. Niesie ze sobą lekki zapach złożony z nut aloesu i soczystej mandarynki wzmocnionych odświeżającym mentolem. Taka dawka orzeźwienia w żelu pod prysznic REXONA Aloe Fresh idealnie współgra z antyperspirantem REXONA Aloe Vera MotionSense.

Żel pod prysznic REXONA Orchid Fresh

Resztki snu błyskawicznie przegoni umycie ciała żelem pod prysznic REXONA Orchid Fresh o bardzo kobiecym zapachu. Kosmetyk niesie ze sobą zniewalające aromaty dzikiej orchidei oraz tropikalnych owoców, które miło pobudzają do działania. Żel pod prysznic REXONA Orchid Fresh najlepiej współgra z antyperspirantem REXONA Sexy Bouquet MotionSense.

Linia męska – przykładowe żele

Żel pod prysznic REXONA MEN Quantum 2w1

Odświeżająca moc żelu pod prysznic REXONA MEN Quantum 2 w 1 rozbudzi każdego śpiocha. Wspaniałe orzeźwienie od rana zapewnia trio złożone z cytryny, białego drewna i piżma. Energetyzującym kosmetykiem można umyć ciało i włosy. Z żelem pod prysznic REXONA MEN Quantum 2 w 1 współgra antyperspirant REXONA MEN Quantum Dry MotionSense.

Żel pod prysznic REXONA MEN Cobalt 2w1

Żel pod prysznic REXONA MEN Cobalt 2 w 1 łączy działanie żelu pod prysznic i szamponu. Jest tak orzeźwiający, że szybko obudzi nawet panów, dla których poranki bywają wyjątkowo trudne. To zasługa dodatku odświeżającego mentolu wzbogaconego elektryzującymi nutami drzewa sandałowego i lawendy. Żel pod prysznic REXONA MEN Cobalt 2 w 1 najlepiej stosować w duecie z antyperspirantem REXONA MEN Cobalt Dry MotionSense.

Cena żeli: 11,99 zł / 400 ml

A Wy mieliście okazje testować nowe żele pod prysznic Rexona?

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com