Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Dom
Brak komentarzy

Wiosenna aranżacja stołu z serwisem Clematis

Wiosenna aranżacja stołu z serwisem Clematis

| On 27, Mar 2017

Pierwsze pączki pojawiają się na drzewach, kwiaty przebijają się przez zmarzniętą ziemię, a promienie słoneczne otulają nas powoli swoją ciepłotą. Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Po długim okresie zimowym, przyroda budzi się do życia. Nic dziwnego, że my same mamy coraz więcej energii do działania, a także… do gotowania! Korzystając z coraz cieplejszej aury, chętnie zapraszamy gości i rozkoszujemy się wiosennymi smakami. Dopełnieniem przyjemnej atmosfery spotkań będzie porcelana Fyrklövern. Oto wiosenna aranżacja stołu z serwisem Clematis.

Wysokiej jakości porcelana Clematis od Fyrklövern to niezwykle delikatny serwis, który zachwyca połączeniem bieli i intensywnej zieleni kwiatowego wzoru.

Projekt zastawy przygotowała fińska marka Vallila Interior we współpracy z Fyrklövern. Ta kooperacja zaowocowała nowoczesnym designem i romantycznym wzornictwem. Nie sposób nie zwrócić uwagi na ręcznie malowane kwiaty, które stwarzają kompozycje niczym z magicznego ogrodu. Z pewnością przypadną do gustu miłośnikom niebanalnych rozwiązań i nietypowej estetyki.

Więcej niebanalnych pomysłów na dekorację stołu znajdziecie TUTAJ.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com