Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Dom
Brak komentarzy

Wielkanocny świąteczny stół pełen piękna i miłości

Wielkanocny świąteczny stół pełen piękna i miłości

| On 30, mar 2018

Elegancko zaaranżowany wielkanocny stół to zapowiedź nadchodzących świąt. Ten obfitujący w spotkania rodzinne czas to chwile pełne radości, pozytywnej energii i szczęścia. Jak sprawić, aby zyskały zachwycającą aranżację? Wyjątkowa porcelana i piękne szkło od Fyrklövern podkreślą niepowtarzalny klimat wspólnych posiłków oraz sprawią, że cudowna atmosfera i wspomnienia na długo pozostaną w pamięci gości oraz domowników.

Diamond, Fyrklövern

Zastawa DIAMOND zdobiona ręcznie 18-karatowym złotem lśni na stole niczym najpiękniejsza biżuteria, a diamentowe inspiracje można odnaleźć w każdym, nawet najmniejszym elemencie serwisu. Królewski blask porcelany w połączeniu z kryształowymi szklankami oraz kieliszkami do wina z unikalnej kolekcji szkła CRYSTAL DIAMOND to kwintesencja elegancji i luksusu. Wytworny charakter świątecznego posiłku podkreślą świeże kwiaty i subtelne wielkanocne stroiki. Tak przygotowany stół stanie się miejscem dla niezwykłych oraz pełnych ciepła rodzinnych chwil w podniosłej atmosferze.

Victoria, Fyrklövern

Nowoczesna, a jednocześnie niezwykle wytworna porcelana VICTORIA to spełnienie marzeń o  romantycznej i rodzinnej atmosferze, towarzyszącej nam podczas Świąt Wielkiej Nocy. Unikalne wzornictwo w połączeniu z subtelnym, wijącym się jak wstęga  na  białej  porcelanie dekorem z 18-karatowego złota, idealnie komponują się ze szlachetnością białego obrusu, tworząc klasyczną i elegancką kompozycję. Tak przygotowany świąteczny stół, ozdobiony kolorowymi kwiatami oraz pisankami, to pełna harmonii zachwycająca obietnica wyjątkowej, niezapomnianej świątecznej atmosfery.

Sonja, Fyrklövern

Niezwykle romantyczna pastelowa aranżacja świątecznego stołu oddaje cudowne ciepło, bliskość i urok wspólnych chwil. Serwis SONJA – nowość zainspirowana złotą rocznicą ślubu norweskiej pary królewskiej: Sonji i Haralda, to piękno i wdzięk kwiatów ślubnego bukietu, odwzorowane na śnieżnobiałej porcelanie o  ręcznie malowanym, platynowym brzegu.

Moments, Fyrklövern

Zastawa MOMENTS została zaprojektowana, aby celebrować pasję życia oraz niekończącą się miłość do rodziny. Czas Wielkanocy to wyjątkowy moment, który daje wyraz tym wspaniałym uczuciom, a piękna porcelana i odświętnie przystrojony stół  zapewniają im elegancką oraz doniosłą oprawę. Ponadczasowy design, eleganckie połączenie szarości, bieli i pastelowego różu, ręcznie zdobiony brzeg z prawdziwej platyny oraz delikatny wzór pereł stworzą pełną subtelności i wyrafinowania wielkanocną aranżację.

Celebration, Fyrklövern

Radosne wiosenne świętowanie zyska piękną oprawę, gdy nakryty z wyjątkową dbałością stół ozdobimy bukietami świeżych kwiatów. W poszukiwaniu wytworności i wyjątkowej elegancji doskonale sprawdzi się ekskluzywny serwis CELEBRATION o lekko falistym kształcie, ozdobiony subtelnym, ręcznie nanoszonym wzorem z platyny w eleganckim odcieniu błyszczących szarości, którego niezwykła finezja dopełni całości wielkanocnej aranżacji. Serwis POLSKA 100 to wyjątkowa nowość dla poszukujących porcelany o ponadczasowym charakterze. Stylowa, dekorowana 18-karatowym złotem i prawdziwą platyną zastawa będzie najlepszym dopełnieniem stołu zarówno podczas świętowania Dnia Niepodległości, jak i ważnych świąt oraz rodzinnych uroczystości w ciągu całego roku.

Więcej na temat kolekcji – TUTAJ.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com