Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

5 komentarzy

iSzpilki.pl - Poznaj Vianek!

Vianek – kosmetyki, które podbijają serca

| On 22, Lut 2016

Naturalne składniki bazujące na polskim dobrodziejstwie to jedno. Drugą istotną kwestią jest opakowanie z motywem kwiatowym. Stanowi ono tradycję przekazywaną z pokolenia na pokolenie w małopolskiej wsi Zalipie. Ta niepowtarzalna sztuka ludowa została doceniona nie tylko przez samego producenta, lecz także przez klientki – ze mną na czele.

Vianek przygotował sześć serii produktów przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, które cechują się charakterystycznym i niepowtarzalnym składem. Wyróżniamy serię nawilżającą, kojącą, energetyzującą, łagodzącą, odżywczą i ujędrniającą. Co znajdziemy w każdej z nich?

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Komentarze

 1. jolka

  w zasadzie jest jedna niekompletna seria dostępna, z pozostałych sześciu jest po kilka kosmetyków; razem jest 39 a ma być ponad setka; poczekamy jeszcze długo bo powoli docieraja a większość jeszcze nie wyprodukowano.

 2. Redakcja

  To prawda – trzeba będzie poczekać, ale plany są ambitne i kosmetyki, które dostarczono świetne, więc na tą chwilę cierpliwości możemy sobie pozwolić 🙂

  • jolka

   ta chwila trwa już trzeci miesiąc

 3. Redakcja

  Szkoda, że nie mamy na to wpływu, prawda?
  Na szczęście, jest kilka propozycji, z których obecnie możemy korzystać 🙂
  Próbowałaś któryś ich produktów Vianek?

 4. Zakochałam się w tych opakowaniach, takich polskich,kwiatowych,tak bardzo powiązanych z naturą. Krem pod oczy z ekstraktem z lnu rozwalił moją żądze, chcę więcej

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com