Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Tusz do wrażliwych oczu - który najlepszy?

Tusz do wrażliwych oczu – który najlepszy?

| On 28, Kwi 2017

Jak znaleźć odpowiedni tusz do wrażliwych oczu? Sprawdź kilka zasad, które pozwolą Ci na odszukanie bezpiecznej maskary. Koniecznie przed zakupem zwróć uwagę na informację na opakowaniu. Niech ten zwyczaj wejdzie Ci w nawyk. Następnie wykonaj test alergiczny produktu. Aby sprawdzić, czy jest dla Ciebie bezpieczny niewielką ilość kosmetyku nanieś na skórę tuż za uchem. Jeżeli w ciągu najbliższych 72 godzin nie pojawią się takie objawy jak swędzenie, pieczenie czy zaczerwienienie – stosuj bez przeszkód.

Tusz do wrażliwych oczu – który najlepszy?

Zdecydowanym faworytem iSZPILEK jest Neovisage – hypoalergiczna mascara wydłużająca rzęsy. To pierwszy produkt, który otwiera serię Neovisage marki Dermedic. Tusz delikatnie wydłuża rzęsy, podkreśla linię oka i nadaje spojrzeniu wyjątkową głębię. Doskonały, gdy szukamy sposobu na podkreślenie ciemniejszej oprawy oka. Mascara wyróżnia się kremową konsystencją, która wydłuża, pogrubia i podkręca rzęsy. A gdyby tego było mało, Neovisage wzmacnia i chroni włókna włosowe przed szkodliwym wpływem środowiska.

Neovisage – etykieta

W składzie mascary znajdziemy odżywczy olejek arganowy, nienasycone kwasy tłuszczowe oraz witaminę E. Taki pakiet intensywnie regeneruje i nawilża rzęsy, natomiast wosk carnauba zapobiega ich nadmiernemu wysuszeniu. Na etykiecie nie brakuje również panthenolu o cechach zabezpieczających skórę przed podrażnieniami. Substancja wygładza i pogrubia włoski, nadając im delikatny połysk. Ale czym byłby tusz do wrażliwych oczu bez równie delikatnej szczoteczki? W propozycji Dermedic szczoteczka rozczesuje włoski, podkręca i pogrubia bez nieprzyjemnego efektu sklejania.

Dla kogo mascara Neovisage?

iSZPILKI polecają tusz każdej kobiecie, która kiedykolwiek miała problem z nadmierną wrażliwością swoich oczu. Jeżeli długotrwałe przebywanie w klimatyzowanym pomieszczeniu, praca przy komputerze, alergie pyłkowe bądź soczewki kontaktowe dały o sobie nieprzyjemnie znać, wypróbuj propozycję Neovisage od Dermedic.

Cena: 52 zł / 8 g

Dowiedz się więcej o nowościach Dermedic TUTAJ lub TUTAJ.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com