Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Stylizacje modowe dla miłośniczek muzyki - jesteś jedną z nich?

Stylizacje modowe dla miłośniczek muzyki – jesteś jedną z nich?

| On 28, sie 2017

To, co każdego dnia wyciągamy z szafy i zakładamy na siebie nie jest przypadkowe. Nasze stylizacyjne wybory to odzwierciedlenie naszego charakteru, humoru i pasji. Właśnie dlatego dzisiaj przekonujemy – niech Twój codzienny look odzwierciedla Twoje zamiłowania! Oto kilka modowych podpowiedzi dla miłośniczek muzyki, które nie potrafią się rozstać z słuchawkami.

Mamy nadzieję, że nasze inspiracje potwierdzają, że nawet słuchawki mogą być świetnym (i modnym!) dodatkiem. Aby jeszcze bardziej przekonać Was, że producenci już nie stawiają jedynie na funkcjonalność, ale i design przyjrzeliśmy się nowościom wprowadzonym przez markę Pioneer.

fot. Pinterest

Słuchawki nauszne Pioneer SE-MJ561BT to z pewnością nowatorski, przyciągający wzrok design.  Będą idealnym dodatkiem dla kobiet, które lubią błyszczeć i zwracać uwagę na swój look. To zasługa połączenia szczotkowanej stali z nausznikami i pałąkiem w kolorze czarnym lub brązowym. Poczuj się jak na koncercie ulubionego zespołu i słuchaj nawet do 15 godzin bez konieczności podłączenia lub szukania jakiegokolwiek kabla – po prostu Bluetooth!

Miłośniczki stylu retro z pewnością odnajdą siebie w słuchawkach nausznych Pioneer SE-MS7BT. Jednocześnie to dobry wybór dla osób ceniących najwyższą jakość dźwięku. Duże, klasyczne słuchawki są dostępne w kolorach: czarnym, beżowym i srebrnym. Dzięki NFC można je parować z innymi urządzeniami, wystarczy je umieścić obok siebie – nic prostszego jeśli chcesz słuchać muzyki wspólnie z przyjaciółmi! 

Słuchawki nauszne Pioneer SE-MJ722T to wybór dla osób ceniących nie tylko najwyższą jakość  dźwięku, ale również lubiących bawić się kolorami. Dlaczego? Słuchawki Pioneer SE-MJ722T występują w kilku zestawach kolorystycznych: biały/stal, czarny/srebrny, czarny/czerwony, miedziany/biały. Dwukolorowy jest również płaski taśmowy kabel został zoptymalizowany do smartfonów i skonstruowany tak, aby zapobiegał tworzeniu się… supłów. Ogładzamy koniec ze splątanym kablem! Wbudowany mikrofon sprawia, że nie musimy ściągać słuchawek, aby odebrać telefon. Zaś gdy wybieramy się na wycieczkę, wystarczy sekunda na złożenie i od razu zajmują mniej miejsca w plecaku!

A jakie są Wasze pomysły na modne stylizacje z słuchawkami w roli głównej?

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com