Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Śniadanie prasowe LR Health & Beauty - 15.03.2018

Śniadanie prasowe LR Health & Beauty – 15.03.2018

| On 07, kw. 2018

W chłodny dzień 15 marca 2018 odbyło się jedno z najbardziej inspirujących wydarzeń. Śniadanie prasowe organizowane przez markę LR Health & Beauty było wyjątkową okazją do rozmowy o wiosennej pielęgnacji cery. O tym, że najlepsze rezultaty da połączenie zdrowego stylu życia i dobrze dobranych kosmetyków przekonywała ekspertka Izabela Barbacka oraz ambasadorka marki – Marzena Rogalska.

Jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc w Warszawie – Qchnia Artystyczna przyjęło na przepyszne śniadanie prasowe cenione dziennikarki. Przedstawicielki mediów miały niesamowitą szansę na poznanie kosmetyków wyjątkowych i absolutnie niezbędnych w codziennej pielęgnacji.

Dlaczego warto sięgnąć po produkty na bazie aloesu?

Aloes to prawdziwa skarbnica substancji odżywczych, którą skomponowała sama natura. Dobroczynne właściwości aloesu znane były już w starożytności, a badania przeprowadzone w XX wieku potwierdziły jego pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Swoją moc aloes zawdzięcza przede wszystkim składowi – w jego miąższu znajduje się prawie 98% z wody, a pozostałe 2% to ponad 200 składników o dużej aktywności biologicznej. W aloesie znajdziemy witaminę A, C, E oraz witaminy z grupy B. Ponadto królowa roślin leczniczych zawiera minerały: wapń, cynk czy magnez.

Codzienne stosowanie preparatów zawierających aloes ma pozytywny wpływ na skórę, szczególnie jeśli jest ona wysuszona lub wrażliwa. Aloes wchłania się cztery razy szybciej niż woda i utrzymuje poziom nawilżenie przez długi czas, dlatego kosmetyki LR Health&Beauty z linii Aloe Via zawierają wyciąg z tej cennej rośliny. W produktach z serii Aloe Via wykorzystywany jest wyłącznie wysokowartościowy miąższ z liści Aloe Vera Barbadensis Miller pochodzących z kontrolowanych upraw na wyżynnych terenach Meksyku. Produkty pozwalają troszczyć się skórę każdego dania, ponieważ aloes wykazuje silne właściwości nawilżające, ochronne, kojące, chłodzące oraz stymulujące proces regeneracji.

Kosmetyki LR Health & Beauty

Zdecydowanie najbardziej znaną serią, od której iSzpilki rozpoczynały swoją kosmetyczną przygodę jest Aloe Via. W linii znajdują się produkty, dzięki którym możemy zatroszczyć się o siebie od stóp do głów. Aż 28 z nich zostało zgłoszonych do opatentowania ze względy na wyjątkowe połączenie substancji czynnych z aloesu i różnych bioekstraktów. Uczucie komfortu, idealne oczyszczanie i pielęgnacje oferuje linia do twarzy, która dzięki bogactwu składników, w tym wysokiemu stężeniu aloesu, pozwala utrzymać właściwy poziom nawilżenia skóry.

Ale to oczywiście nie wszystko! Seria Aloe Via to jedno, tymczasem warto sprawdzić inne propozycje LR Health & Beauty do pielęgnacji ciała, twarzy i dekoltu, włosów czy jamy ustnej. Po prostu sprawdźcie koniecznie!

Pyszne bułeczki, cudowne pasty jajeczne, twarożki, sery, omlety, naleśniki i wszystkie możliwe cudowności, które można sobie zafundować na śniadanie, przemiłe otoczenie, ogrom inspiracji i świetny start współpracy! Serdecznie dziękujemy za zaproszenia i oby do zobaczenia niebawem!

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com