Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Skórą trądzikowa - mamy sprzymierzeńców w walce z niedoskonałościami!

Skórą trądzikowa – mamy sprzymierzeńców w walce z niedoskonałościami!

| On 01, Wrz 2019

Czy wiecie, że w Europie trądzik dotyczy ponad połowy osób dorosłych? Z niedoskonałościami walczą głównie kobiety. Często trudno znaleźć faktyczną przyczynę trądziku. Stan skóry zależy od  wielu czynników, takich jak m.in.: hormony, stres, zła dieta, czy zanieczyszczenie powietrza. A to jak  wyglądamy ma wpływ na to, jak postrzegają nas inni oraz jak sami o sobie myślimy. Dlatego jeżeli walczysz ze skórą trądzikową, walcz ze sprzymierzeńcami. Poznaj linię tołpa dermo face sebio, która potrafi zdziałać naprawdę wiele!

Mówiąc o codziennym zapobieganiu niedoskonałościom, mamy na myśli pielęgnację, która pomoże ochronić skórę przed niespodziewanymi i niechcianymi zmianami. Od zawsze powtarzamy, że najskuteczniejszy sposób pielęgnacji to systematyczność i konsekwencja. Walcząc z problemami skóry często zapominamy, że tak jak my również i ona, potrzebuje czasu na regenerację. Przy dobrze zaplanowanej pełnej pielęgnacji i odpowiednio dobranych dermokosmetykach, małymi krokami możemy dojść do wielkiego efektu. To jak, zaczynamy?

Właściwa pielęgnacja skóry z niedoskonałościami w 5 krokach

1. Oczyszczanie, na które składa się:

  • dokładny, ale delikatny demakijaż przy użyciu  płynów  micelarnych, np. normalizującego płynu micelarnego do mycia twarzy i oczu (tołpa dermo face sebio)
  • mycie żelem z wodą np. normalizującym żelem do mycia twarzy (tołpa dermo face sebio)

2. Tonizacja

Dla dopełnienia efektywnego oczyszczania wybierz tonik, który oprócz przywrócenia naturalnego pH skóry, zwęża pory i normalizuje pracę gruczołów łojowych, np. normalizujący tonik matujący (tołpa dermo face sebio).

3. Krem na dzień

Dopasowany do cery z niedoskonałościami krem ograniczy wydzielanie sebum, będzie miał działanie bakteriostatycznie, zmatuje skórę i jednocześnie nawilży, np. normalizujący krem nawilżający (tołpa dermo face sebio).

4. Pielęgnacja nocą

Oprócz normalizacji pracy gruczołów łojowych, nocne kosmetyki powinny działać mikrozłuszczająco. Regeneracja jest równie ważna podczas snu. Dlatego postaw na kosmetyczną nowość z tołpa dermo face sebio+, czyli korygujący niedoskonałości CICA-KREM. Preparat przyspiesza eliminację przebarwień oraz długotrwale normalizuje – aż do 24h.

5. Dodatkowe wsparcie

Minimum raz w tygodniu stosuj peeling i maseczkę, a efekty Twojej pielęgnacji zobaczysz szybciej i utrzymają się na dłużej. Użyj np. peelingu 3 enzymy (tołpa dermo face sebio), który eliminuje uporczywe i nawracające niedoskonałości i ogranicza wydzielanie sebum o 74% zaraz po zastosowaniu. A do tego pięknie pachnie! Dodatkowo pomogą będzie maska czarny detox (dermo face sebio), która gwarantuje silne oczyszczenie dzięki borowinie tołpa, węglowi aktywnemu i białej glince. Pochłania nadmiar sebum i usuwa zanieczyszczenia, które skóra gromadzi przez cały dzień. Normalizuje prace gruczołów łojowych oraz koryguje niedoskonałości takie jak grudki, krostki i zaskórniki. A na koniec pozostawia skórę oczyszczoną, nawilżoną i matową!

Pamiętaj o nawilżaniu

Nadmierne wysuszenie skóra odbiera jak atak. We własnej obronie zaczyna produkować coraz więcej sebum. Z jednej strony skóra się błyszczy, a z drugiej jest ściągnięta i podrażniona. Jeśli odczuwasz nadmierne wysuszenie, użyj głęboko nawilżającego serum-booster z linii tołpa dermo face hydrativ.

#NicDoUkrycia

Zobaczcie, jak poprawił się stan skóry dziewczyn, które podjęły wyzwanie i testowały dedykowany zestaw dermokosmetyków z linii sebio. Jakie były efekty? Przede wszystkim widoczne! To nie sukces jednego kosmetyku. Zadziałał dobrze dobrany pełny plan pielęgnacyjny.

„Nie podejrzewałam, że kiedykolwiek będę mogła wyjść z domu bez makijażu, a teraz jest to możliwe! Nie jestem w stanie opisać jak bardzo szczęśliwa jestem z obecnego stanu cery. Przez te trzy miesiące, moja cera zdecydowanie wyciszyła się i ukoiła. Twarz jest wygładzona, bez grudek i zablokowanych porów” – mówi Kasia, jedna z ambasadorek sebio.

Dermoskometyki tołpa sebio opierają się na dwóch podstawowych składnikach aktywnych, które zostały tak dobrane, aby skutecznie oczyszczać skórę i przyspieszyć eliminację problematycznych niedoskonałości: torf tołpa, który m.in. wzmacnia odporność skóry, przyspiesza regenerację i odbudowę skóry, ma działanie antyoksydacyjne i bakteriostatyczne oraz kompleks siarczanu cynku i oligosacharydów (Phycosaccharide), który reguluje wydzielanie sebum, oczyszcza pory, redukuje podrażnienia i rozwój trądziku, redukuje ilość oraz wielkość niedoskonałości. Dokładnie tego nam potrzeba!

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com