Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Różowe inspiracje blogerek modowych na Fashion Week Poland

Różowe inspiracje blogerek modowych na Fashion Week Poland

| On 26, Kwi 2015

W czwartek 16 kwietnia podczas pokazu specjalnego pokazu Carlo Rossi na wybieg wstąpiły blogerki modowe! Taka sytuacja miała miejsce po raz pierwszy w historii Fashion Week Poland. Siostry Bukowskie, Splendor by Claudia, Catewalk, Must Have Fashion, Shiny Syl, Are You Ready oraz Lady Petite pokazały swoje różowe inspiracje. Zwieńczeniem eventu był koncert Honoraty „Honey” Skarbek.

Autorka bloga Splendor by Claudia to jedyna Polka z listy najlepiej ubranych osób na świecie 2014 roku według magazynu Vanity. Założycielka ShinySyl to blogerka 2014 roku magazynu Avanti. Must Have Fashion został założony przez autorkę pierwszej książki o modowych blogerkach, zaś Catewalk została wyróżniona w rankingu najbardziej wpływowych blogerów 2013 roku. Razem z Are You Ready, Lady Petite i Siostry Bukowskie wzięły udział w projekcie inspirowanym najnowszym winem Carlo Rossi Pink Moscato.

Pierwsze zapowiedzi wielkiego finału były przedstawione na blogu Maffashion, która z tej okazji przygotowała stylizację z Carlo Rossi w tle. Do całego projektu została zaangażowana Jessica Mercedes, obecna na widowni w czasie pokazu w swojej stylizacji i interpretacji kobiecego różu. Dzięki temu blogosfera wyszła ze świata wirtualnego, zmieniając na realne swoje oblicze.

„Zapraszając blogerki do współpracy chcieliśmy pokazać, że moda to nie tylko projektanci i oświetlone fleszami wybiegi, ale przede wszystkim kobiety, które na blogach modowych poszukują inspiracji do swoich codziennych stylizacji. Z myślą o tych kobietach wprowadzamy wyjątkowe wino Carlo Rossi Pink Moscato i tworzymy z blogerkami specjalny projekt różowych inspiracji” – powiedział Adam Jęda, Senior Brand Manager Carlo Rossi.

Pokaz sygnowany marką Carlo Rossi był najbardziej zaskakującym wydarzeniem podczas pierwszego dnia FashionPhilosophy Fashion Week Poland – 8 blogerek, 8 modowych stylizacji, 8 inspiracji różowym Carlo Rossi Pink Moscato. To wszystko połączono na wyjątkowym modowych show, którego w historii jeszcze nie było.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com