Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Relacja ze spotkania prasowego Tutti Frutti - 17.05.2018, Warszawa

Relacja ze spotkania prasowego Tutti Frutti – 17.05.2018, Warszawa

| On 27, maj 2018

Cudownie owocowa linia kosmetyków do kąpieli i pielęgnacji ciała TUTTI FRUTTI w tym roku zaskoczyła całkowitą metamorfozą. Owocową świeżość na własnej skórze marka dała poczuć gościom spotkania prasowego, które odbyło się w Teatro Cubano w Warszawie. W jego trakcie Katarzyna Burzyńska-Sychowicz wprowadziła zebranych w świat marki, a o egzotycznych trendach w modzie i urodzie opowiadała Macademian Girl. Zebrani na spotkaniu dziennikarze i influencerzy mieli także okazję przygotować autorskie peelingi w stylu Tutti Frutti.

Tutti Frutti to wyjątkowe produkty wykorzystujące intensywne zapachy i niespotykane połączenia owoców. Od lat niosą ze sobą przyjemność, radość i zabawę. Linia pobudza zmysły i ciało, stymuluje pozytywną energię i chęć do działania. W tym roku formuły produktów wzbogacone zostały o naturalne olejki m.in.: z malin, pestek moreli i pestek winogron. Znajdziemy w nich także kompleks witamin A, E i F. Efekt – szybsze wchłanianie kosmetyków oraz lepsze właściwości pielęgnacyjne dzięki którym skóra jest nawilżona i odżywiona. W peelingach znajdziemy wyłącznie naturalne drobinki peelingujące takie jak orzech, skała wulkaniczna czy pumeks naturalny. W trosce o nasze ciała w produktach nie znajdziemy SLES i SLS.

Tutti Frutti mówi także „koniec z odkręcaniem słoików”! Masła do ciała oraz peelingi dostępne są, jako jedyne w swojej kategorii w nowych, wygodnych opakowaniach typu Flip&Rub, a olejki do kąpieli znajdziemy w poręcznych butelkach.

Tutti Frutti to aż osiem linii zapachowych:

  • BRZOSKWINIA & MANGO
  • GRUSZKA & ŻURAWINA
  • PAPAYA & TAMARILLO
  • POMARAŃCZA & TRUSKAWKA
  • ANANAS & KOKOS
  • WIŚNIA & PORZECZKA
  • JEŻYNA & MALINA
  • NOWOŚĆ! BANAN & AGREST

Poznajcie bliżej nowość – linia Banan & Agrest Tutti Frutti

Wyjątkowa słodycz banana połączona z delikatnie cierpkim aromatem agrestu – oto ideale połączenie przeciwieństw zamknięte w nowościach Tutti Frutti. Ten duet rodem z bananowych republik i… naszego przydomowego ogródka zawiera w sobie moc minerałów, witamin – A, E i F – a do tego naturalne owocowe olejki pełne składników odżywczych. Zacznij od olejku pod prysznic, by następnie sięgnąć po odżywczy cukrowy peeling, a na koniec wmasuj w skórę odżywcze masło do ciała.

W skład nowej linia zapachowej Tutti Frutti wchodzą trzy produkty:

OLEJEK DO KĄPIELI I POD PRYSZNIC BANAN&AGREST – Propozycja idealna dla tych, którzy lubią kąpiel w pianie. W wersji Banan&Agrest dostarczy ona ciału moc minerałów i witamin oraz naturalne olejki owocowe pełne składników odżywczych.

ODŻYWCZY CUKROWY PEELING DO CIAŁA BANAN&AGREST – To połączenie naturalnych drobinek peelingujących oraz olejków owocowych dla wyjątkowej gładkości naszej skóry.

ODŻYWCZE MASŁO DO CIAŁA BANAN&AGREST – Masło Banan&Agrest to mocno skondensowana dawka naturalnych olejków owocowych oraz witamin A, E, F i minerałów, które odżywiają ciało pozostawiając na nim zapach egzotycznej podróży.

A Wy jakie macie zdanie o produktach Tutti Frutti? iSZPILKI zachwycają się tym owocowym zapachem!

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com