Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Relacja z 9. konferencji Szpilek po godzinach

Relacja z 9. konferencji Szpilek po godzinach

| On 30, Cze 2015

Dnia 23 czerwca 2015 roku w ramach projektu „Szpilki po godzinach” została zorganizowana konferencja, przeznaczona dla kobiet, które chciałyby udoskonalić własny warsztat biznesowy, a jednocześnie odnaleźć się w roli pani domu. Podstawowym założeniem spotkania „Jak prowadzić własną firmę i nie zwariować?” było szukanie odpowiedzi, jak pogodzić rolę kobiety sukcesu, matki oraz żony. Zastanawiano się wspólnie, czy dwie istotne dziedziny życia – rodzina i biznes mogą sprawnie działać niczym naoliwiona maszyna, a tym samym gdzie postawić granicę pomiędzy dwiema sferami. Mamy odpowiedź!

Harmonogram spotkania opierał się nie tylko na motywujących prelekcjach, lecz był również inspirującą historią każdej z uczestniczek o własnych przeżyciach i emocjach. Z lekkim opóźnieniem w planie, pierwszy występ należał do Ilony Adamskiej – modelki i fotomodelki, wydawcy trzech magazynów tematycznych i pisarki. Specjalistka dokładnie wiedziała, jak wyzwolić silną naturę i moc. Pokazała, że wiara we własne marzenia i nieustępliwość, czynią cuda. Kolejna lekcja została przeprowadzona przez Grażynę Białopiotrowicz – trenerkę biznesu i rozwoju osobistego. Autorka programów szkoleniowych odpowiedziała o rozwoju własnym w kontekście firmy oraz wskazała istotę kreowania pozytywnego wizerunku. Zajęcia teoretyczne połączono z praktyką.

Po przerwie kawowej i networkingu swoją historią zaszczyciła uczestniczki Katarzyna Malinowska, która wystąpiła za nieobecną Katarzynę Twarowską. Specjalistka radziła, że najważniejsza się równowaga i szukanie proporcji pomiędzy sferą rodziną i sferą biznesową. Oczywiście ta proporcja nie zawsze musi być równa 50:50. Kolejna prelegentka Klaudia Pingot to doskonały coach i mówca motywacyjny. Jej książka „SpecBabka. Uwolnij w sobie kobiecą moc” to pozycja idealna dla tych pań, które pragną zwiększyć swoje pokłady energii i uwierzyć we własną moc!

Po przerwie lunchowej i networkingu wystąpiła założycielka firmy FLOW – Ewa Łukasiewicz. Jej historia o wychodzeniu z własnej strefy komfortu i sięganiu po swoje marzenia była inspiracją dla wielu uczestniczek. Specjalistka wierzy, że najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie. Dla wszystkich pań, które pragną efektywnie gospodarować swoje 24 godziny cenną lekcją była historia Aleksandry Budzyńskiej – trenerki zarządzania czasem.

Zwieńczeniem konferencji była opowieść o muzycznym sukcesie Olgi Barej, finalistki programu telewizyjnego X Factor, dla której przygoda z show, mimo że zakończona zbyt wcześnie, była nową ścieżką w muzycznej karierze. Uczestniczki również miały możliwość posłuchania premierowych piosenek.

Konferencja „Jak prowadzić własną firmę i nie zwariować?” to doskonała okazja nie tylko do uporządkowania swojego życia, organizacji pracy oraz nauki delegowania zadań. To wsparcie w szukaniu harmonii, a także możliwość spotkania na własnej drodze kobiet inspirujących. Polecam!

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com