Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Prześwietlamy zawartość kobiecych torebek!

Prześwietlamy zawartość kobiecych torebek!

| On 24, lis 2015

W kobiecych torebkach można znaleźć istne skarby. Wiele z nas nawet nie zdaje sobie prawy, co tak naprawdę się w niej znajduje. Zazwyczaj podczas całkowitego opróżniania wyciągniemy stamtąd kilka ciekawych rzeczy. Jednak bez torebki chyba żadna kobieta nie wyjdzie z domu. Jest wręcz niezbędna i zawsze nam towarzyszy. Jesteś ciekawa co zazwyczaj niesiesz w torebce? Są tam podstawowe przedmioty oraz te, które mogą Was zaskoczyć.

Zawartość podstawowa

Absolutny must have to telefon, portfel i klucze od domu – tego z pewnością nie może zabraknąć w żadnej torebce.

Zawartość torebki Pani Kosmetyczki

W zależności od naszych upodobań i charakteru zawartości mogą się troszkę różnić, ale z pewnością musimy mieć przy sobie niezbędny zestaw mini kosmetyczki, w której skład wchodzi: błyszczyk lub balsam do ust, krem do rąk, perfumy lub jej próbki albo różnego rodzaju mgiełki zapachowe czy dezodoranty do ciała. Również przydaje się malutkie lustereczko i dobrze kryjący podkład.

3

Zawartość torebki Pani Bizneswoman

Prawdziwe bizneswoman z pewnością moją zawsze przy sobie kalendarz lub notatnik, aby nie zapomnieć o spotkaniu i nie ominąć żadnego punktu w rozpisce swojego dnia. Niezbędny okazuje się długopis, gdyż czy to na poczcie, czy w banku zazwyczaj go nie ma (lub właśnie SAM się wypisał). Zdarza się, że zamiast kalendarza Panie wyciągają z  torebki karteczki samoprzylepne, aby szybko na nich coś ważnego zapisać i nie zapomnieć o niczym. Od lat stwierdzam, że w dzisiejszych czasach komputerów i internetu zawsze przydaje się pendrive, a jeśli mamy pojemną torebkę z pewnością znalazłby się tam jeszcze mały laptop lub tablet. Bez etui z okularami warto ruszać się z domu, a niektóre kobiety koniecznie muszą mieć zawsze przy sobie okulary przeciwsłoneczne. Słońce nawet zimą potrafi być rażące i ten gadżet często się przydaje.

Zawartosć torebki Łowczyni Okazji

Łowczyni okazji zawsze ma przy sobie jakieś kupony zniżkowe albo karty stałych klientów, gdyż zazwyczaj nie wie, gdzie wybierze się tego dnia na zakupy. Często w torebce znajdziemy MP3, choć teraz dzięki zaawansowanej technologii smartfonów, to one zastępują nam radio czy odtwarzają ulubioną playlistę. Kobieta, która jest na wszystko przygotowana potrafi nie raz zaskoczyć. W swojej torebce ma tabletki przeciwbólowe, plastry na pęcherze, gdy nowe buty zawiodą oraz mini śrubokręt.

Nie powinno nikogo dziwić, że większość kobiet w sklepach poszukuje właśnie dużych, funkcjonalnych torebek, bo przecież wszystko w niej musi być. W tym pędzącym świecie szkoda marnować chwili. Wciąż się śpieszymy, nie mamy na nic czasu, zatem idealna torebka i jej zawartość potrafi uszczęśliwić oraz przydać się w niejednej życiowej sytuacji.

Autor: blogerka Kasia Koniakowska współpracująca z iSZPILKAMI

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com