Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Proteiny mleka w nowej serii kosmetyków Nivea Hairmilk

Proteiny mleka w nowej serii kosmetyków Nivea Hairmilk

| On 15, Kwi 2017

Nivea wprowadziła do swojego portfolio innowacyjną linię kosmetyków do pielęgnacji włosów – Nivea Hairmilk. Preparaty wzbogacono o naturalne proteiny mleka, dopasowane do trzech struktur włosów. To pierwsza mleczna kolekcja, która została przygotowana specjalnie z myślą o posiadaczkach włosów cienkich, normalnych i grubych. Efekt? Regeneracja bez obciążania pasm. Nowości Nivea z pewnością Was zaskoczą!

Proteiny mleka – źródła piękna znane od wieków

Napój olimpijskich bogów – ambrozja – był mieszanką mleka z miodem i innymi cennymi składnikami. Według mitów zapewniał nieśmiertelność. Z kolei XVI – wieczne fashionistki przemywały twarz mlekiem, żeby uzyskać promienną cerę. Każda współczesna kobieta zna historie o mlecznych kąpielach Kleopatry, zaś koktajle z mleka i jajka stały się rytuałem symbolu kobiecości – Marylin Monroe.

Obecnie już wiemy, że to nie bajki, które opowiada się małym dziewczynkom! Badania potwierdziły, że zawarte w mleku proteiny mają zbawienny wpływ na włosy, zaś zawarte w preparatach wspierają regenerację i dobroczynnie oddziałują na urodę. Dotychczas trudno było wyodrębnić proteiny mleka (rozpuszczalne w wodzie i wolne od zanieczyszczeń). Na prawdziwe rytuały mogli sobie pozwolić tylko nieliczni. Do czasu.

Naukowcy Beiersdorf przy opracowywaniu formuły linii Nivea Hairmilk zastosowali czyste proteiny z mleka, podane w nowoczesnej formie: wolne od zanieczyszczeń, zawierające wszystkie najważniejsze białka mleka w optymalnej konfiguracji oraz rozpuszczalne w wodzie (o temperaturze ludzkiego ciała). W efekcie właśnie te proteiny są łatwo przyswajalne przez włosy. Co ważne, badania wykazały także, że czyste hydrolizowane proteiny mleka odżywiają włosy i pomagają zregenerować zniszczone końcówki skuteczniej niż np. kolagen.

„W mlecznej kolekcji do pielęgnacji włosów Nivea Hairmilk po raz pierwszy oferujemy naturalne, hydrolizowane proteiny mleka w formie wygodnych i niezwykle przyjemnych w użyciu kosmetyków. Dzięki swoim odżywczym właściwościom i innowacyjnej formule podania, pomagają one regenerować i upiększać włosy w trakcie codziennej pielęgnacji.” – mówi PR Manager Nivea, Martyna Kostrzyńska.

W produktach z linii Nivea Hairmilk działanie protein wzmocniono o dodatkowe składniki pielęgnujące:

  • Eucerit, czyli piękny wosk opracowany przez Beiersdorf; nadaje fryzurze połysk i chroni powierzchnię włosa przez szkodliwymi czynnikami z zewnątrz
  • Pantenol – substancja o właściwościach nawilżających, regeneracyjnych i wzmacniających włosy od wewnątrz.

Tym, co szczególnie wyróżnia mleczne propozycje jest fakt, że Nivea Hairmilk nie tylko uwzględnia typ, ale i strukturę włosów. Kosmetyki dostępne są w trzech wariantach: dla włosów cienkich, normalnych i grubych.

Nivea Hairmilk – kosmetyki

Jakich nowości możemy się spodziewać w portfolio Nivea? Czy marka ponownie nas zaskoczy? Bez wątpienia, albowiem poszczególnie linie dostępne są w trzech wariantach, odpowiadających potrzebom włosów. W portfolio znajdziemy:

  • Szampon do włosów Nivea Hairmilk
  • Odżywka do włosów Nivea Hairmilk
  • Odżywka do włosów w spray’u 7+ Nivea Hairmilk

Uzupełnieniem mlecznej pielęgnacji są produkty do stylizacji Nivea Care&Hold, które nie jedynie chronią włosy, ale też dbają o pasma podczas modelowania.

Sprawdź pozostałe nowości Nivea, klikając TUTAJ lub TUTAJ.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com