Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Postaw na sport z monitorem aktywności Polar Loop

Postaw na sport z monitorem aktywności Polar Loop

| On 25, cze 2015

Pogoda za okiem powoli nas rozpieszcza, a wielkimi krokami zbliżają się nasze przygotowania do letnich wojaży. Wiele z nas rozpoczyna walkę o szczupłą sylwetkę. Wtedy decydujemy się na bycie „fit”, odkładamy słodkie przekąski na bok i studiujemy kolejne ćwiczenia przygotowane przez Ewę Chodakowską. Rozpoczynamy treningi, by czuć się lepiej w swoim ciele. Monitor aktywności Polar Loop powstał specjalnie z myślą o kobietach, które potrzebują dodatkowej motywacji do ćwiczeń oraz zaawansowanych mistrzyniach sportu, pragnących kontrolować swoje wyniki. W obu przypadkach monitor aktywności sprawdza się doskonale.

Polar Loop to stylowa opaska, którą możemy dopasować indywidualnie do naszego nadgarstka. Dzięki niewielkiemu urządzeniu łatwiej przyjdzie nam utrzymać dzienną porcję ruchu, kontrolować nasz treningu oraz jakość naszego snu. Stylowy design sprawi, że opaska pasuje do każdej stylizacji. A o to również nam chodzi!

Polar Flow

Opaska Polar Loop jest połączona z internetową aplikacją Polar Flow, w której wskazujemy podstawowe dane o sobie. Po uzupełnieniu wszystkich pól wybieramy intensywność aktywności, która nas interesuje. Jest to szczególnie istotne – dzięki temu z opaski mogą korzystać osoby, dla których ruch to nieodłączny element dnia, jak i osoby, które dopiero przestawiają organizm na aktywny tryb życia. Co zostało dla nas przygotowane przez aplikację?

•     Informacje, w jaki sposób zmiana naszych nawyków może wpłynąć na nasze samopoczucie

•     Wyraz danych treningowych z ostatniego dnia, tygodnia i miesiąca

•     Lista korzyści dla zdrowia, które wynikają ze zwiększonej aktywności fizycznej

•     Tabela monitoringu aktywności w 5 stopniach intensywności

•     Informacje o jakości i długości naszego snu

Bieżący monitoring postępów jest naszym dodatkowym motywatorem do pracy, dzięki czemu przygotowane cele treningowe osiągamy w krótszym czasie.

Źródło: polar.com

Polar Loop

Opaska została wyposażona w jeden przycisk, który pozwala nam na bieżąco kontrolować informacje o wykonanej ilości kroków, spalonych kaloriach oraz aktywności, którą wykonaliśmy w ciągu dnia i ilości, której nam jeszcze brakuje do spełnienia dziennej normy. Wyświetlacz również ukazuje aktualną godzinę. Dokładnie to, co jest nam potrzebne mamy… na ręce!

Test

Testowałam Polar Loop i aplikację internetową Polar Flow przez 2 tygodnie i przyznam szczerze, że nie spodziewałam się, że tak maleńkie urządzenie może być tak motywujące do codziennej aktywności. Każda osoba, która podobnie tak jak ja, ma pracę siedzącą, trwającą 8 godzin potrzebuje ruchu i odejścia od biurka. Jeżeli ktokolwiek czeka na dobry moment rozpoczęcia ćwiczeń, zakup opaski Polar Loop będzie dobrym startem!

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com