Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Pokaż pazurki!

Pokaż pazurki!

| On 10, Maj 2013

Dosłownie i w przenośni. Zadbane dłonie i paznokcie to niewątpliwie symbol elegancji i klasy. Reprezentują one każdą z nas. Dopełnij swoją codzienną stylizację idealnym manicurem. Zaszalej, masz wiele możliwości! Długie lub krótkie, lśniące czy matowe, w jaskrawych kolorach lub stonowanych. Wybór należy tylko do Ciebie!

Dobrze pomalowane paznokcie to znak, że kobieta o siebie dba i ma czas na relaksujące „5 minut”. Warto poświęcić chwilę na dobór odpowiedniego do stroju koloru lakieru oraz jego wyeksponowanie na małej powierzchni płytki paznokcia. Wiosna zachęca do żywych i odważnych odcieni, nie bójmy się używać głębokiej zieleni i ostrego różu. Niezobowiązujące spotkania z przyjaciółmi czy zakupy, to idealna okazja na pokazanie czegoś więcej niż monotonnego (choć zawsze na czasie) frenchu.

Młodsze koleżanki mogą pozwolić sobie na nieco ekstrawagancji w postaci wzorków, modnego ombre i nowoczesnych form. Natomiast panie, które większość czasu spędzają w pracy, na spotkaniach biznesowych czy konferencjach, niech pozostaną wierne pastelowym, subtelnym kolorom.

Gorąca, krwista czerwień na wieczorne przyjęcie czy imprezę jak najbardziej nie jest zakazana, wręcz przeciwnie! Pokaż swój temperament i bądź glamour!

Zachęcam do podejmowania prób w domowym zaciszu. Dla uzyskania zadowalającego efektu nie trzeba zawsze korzystać z usług profesjonalistów. Ciekawą alternatywą dla osób, które nie mogą sobie poradzić z malowaniem bardziej skomplikowanych wzorów, są naklejki typu Minx. Drogerie oferują setki ciekawych wzorów. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Zapraszam do obejrzenia galerii, w której znajdziecie przykłady perfekcyjnie pomalowanych paznokci.

Zatem, drogie Panie, lakiery w dłoń!

Zdjęcia: www.twojakosmetyczka.com.pl – Magda Wesoła-Gnyś

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com