Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Dom
One Comment

Poczuj wiosnę w środku zimy - Nordic Birds Fyrklövern

Poczuj wiosnę w środku zimy! Serwis Nordic Birds od Fyrklövern

| On 20, Sty 2017

Wyglądasz za okno i widzisz grubą pierzynę śniegu? Z jednej strony cieszysz się białym krajobrazem, zaś z drugiej strony już nie możesz doczekać się kolorów wiosny, ciepłych promieni słonecznych i świergotu ptaków. Mamy rację? Dzięki serwisowi Nordic Birds od Fyrklövern możemy nie tylko z łatwością wyczarować piękną i oryginalną aranżację stołu, ale również poczuć wiosnę w środku mroźnej zimy. Modraszki, zięby, rudziki i czubatki zdobiące zastawę, szybko zamienią stół w prawdziwy gaj, z którego z pewnością mogłoby nadawać „Ptasie Radio”. 

Serwis Nordic Birds

Niepowtarzalny serwis Nordic Birds to owoc pracy wszechstronnej i wysoce utalentowanej Anne Rooslien. Inspiracją projektantki jest piękno natury, co ma odzwierciedlenie w zastawie. Artystka namalowała na porcelanie aż 12 gatunków ptaków. Niezwykła dbałość o szczegóły sprawia, że bez trudu rozpoznamy modraszkę, kowalika, rudzika, czubatkę, ziębę i wiele innych. Niezwykle realistycznie odtworzone ptaki oraz motywy gałązek wierzby, jarzębiny i wiśni nadają niepowtarzalnego uroku, a przy tym gwarantują oryginalną oprawę każdego dania podanego na talerzu.

A gdy zależy nam na oszałamiającym efekcie połączmy sielski serwis Nordic Birds z luksusowymi sztućcami z serwisu Diamond Fyrklövern. Nowoczesne, złote sztućce to największy hit roku, obok którego żaden gość nie przejdzie obojętnie.

Nie zapominajmy również o dodatkach! Doskonale sprawdzą się lniane serwety, obrusy w kolorach ziemi oraz wiecznie zielony bukszpan. Tak udekorowany stół sprawi, że kolacja w gronie najbliższych będzie niezapomnianym przeżyciem!

Więcej o serwisie Diamond Fyrklövern, z którego pochodzą pozłacane sztućce, przeczytacie tutaj.

Komentarze

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com