Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Pielęgnujący makijaż idealny na lato, jakiego jeszcze nie znałaś!

Pielęgnujący makijaż idealny na lato, jakiego jeszcze nie znałaś!

| On 15, Sie 2017

Lato to czas kiedy rezygnujemy z mocnego, kryjącego makijażu i stawiamy na delikatne,  rozświetlające produkty, które nawilżają i wyrównują koloryt. GALÉNIC TEINT LUMIÈRE to linia kosmetyków będąca letnią alternatywą dla ciężkiego makijażu. Formuły produktów opierają się na składnikach nawilżających i naturalnych barwnikach rozproszonych w suchych olejkach. To idealny makijaż na wakacje dla osób, które  nawet w upalny czas nie wyobrażają sobie dnia bez podkładu.

GALÉNIC TEINT LUMIÈRE – krem SPF 25 KREM 

Krem o wzmocnionej barierze ochronnej SPF 25 zapewnia przede wszystkim działanie antyoksydacyjne, 40x większe niż czysta witamina E. Wyciąg z Unkarii – liany rosnącej w Amazonii neutralizuje wszystkie szkodliwe efekty ekspozycji słonecznej. Betaina i glikol nawilżają skórę, a kwas hialuronowy zapewnia natychmiastowy efekt wypełnienia. Pigmenty rozświetlające ujednolicają koloryt skóry i nadają jej pełnię blasku.

Cena: 98 zł / 40 ml

GALÉNIC TEINT LUMIÈRE – kremy nawilżająco – koloryzujące

Kremy zawierają pigmenty mineralne wyrównujące koloryt skóry, a betaina i glikol zapewniają jej intensywnie nawilżenie. Uzyskanie satynowego wykończenia możliwe jest dzięki pudrom absorbującym. Produkty dostępne są w dwóch odcieniach – jasnym i ciemnym. 

Cena: 82 zł / 30 ml

 

GALÉNIC TEINT LUMIÈRE – korektor rozświetlający pod oczy

Korektor zawiera pigmenty rozświetlające, które niwelują oznaki zmęczenia i związane z nim cienie pod oczami.

Cena: 79 zł / 2,5 ml


GALÉNIC AQUA INFINI – lotion intensywnie nawilżający

Mleczko nawilżające to podstawowy produkt codziennego rytuału urody. Naukowcy Galénic stworzyli specjalne połączenie składników, które „zwilżają” skórę, nie powodując późniejszego wysuszenia. Formuła składa się w 80% z wody i w 20% z żelu TAMIS3 MOLECULAIRE™. W skórze otwierają się kanaliki, którymi inne kosmetyki pielęgnacyjne mogą wniknąć do jej wnętrza. Żel, który okleja ścianki kanalików, nie pozwala wodzie odparować i pomaga składnikom aktywnym przenikać w głąb skóry. Jednocześnie lotion to idealny pomocnik przed nałożeniem kosmetyków do makijażu.

Cena: 85 zł / 200 ml

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com