Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

2 komentarze

Pharmaceris H - NOWOŚĆ do włosów skłonnych do wypadania i siwienia

Pharmaceris H – NOWOŚĆ do włosów skłonnych do wypadania i siwienia

| On 03, mar 2017

Siwienie włosów zmusza kobiety do sięgnięcia po farby i szampony koloryzacyjne. To z kolei niekorzystnie rzutuje nie tylko na prezencję włosów – stają się suche i łamliwe, ale również wpływa na ich kondycję. Jak poradzić sobie z pasmami osłabionymi i ze srebrnymi nitkami siwizny? Odpowiedzią jest Pharmaceris H – nowość dostępna wyłącznie w aptekach.

H – STIMUTONE Szampon spowalniający proces siwienia i stymulujący wzrost włosów

Szampon dedykowany jest zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet do mycia skóry głowy oraz włosów z tendencją do wypadania, łysienia i siwienia. Szczególnie polecany jest do pasm osłabionych, które ulegają przedwczesnemu procesowi starzenia. Objawia się to widocznymi przerzedzeniem i pierwszymi oznakami siwizny. Dlaczego warto sięgnąć po Pharmaceris H? Nowość kosmetyczna przy regularnym stosowaniu opóźnia proces siwienia i zgodnie z obietnicami producenta, przywraca ich naturalny kolor. Szampon nie posiada właściwości analogicznych do farb do włosów.

Jak działa nowość Pharmaceris H?

Szampon to wsparcie w rozwiązaniu problemów siwienia i wypadania, wynikających z ich naturalnego wieku genetycznego oraz zmian środowiskowo – cywilizacyjnych, takich jak stres czy nieodpowiednia dieta. Preparat dokładnie oczyszcza skórę głowy i widocznie poprawia kondycję włosów. Oparty na skoncentrowanym działaniu naryngeniny wykazuje podwójne działanie – opóźnia proces starzenia się włosów i przywraca ich naturalną pigmentację. Jak to możliwe?

Naryngenina aktywuje mitochondria odpowiedzialne za życiowe funkcje komórek, wydłuża ich żywotność i wycisza geny, które hamują produkcję barwnika. Rezultat? Spowolnienie siwienia i redukcja srebrnych nitek we włosach. W kombinacji z wyciągiem z orzecha (bogatego w fitopigmenty) stopniowo przyciemnia siwe pasma i przywraca im naturalny kolor. W składzie nie brakuje również kompleksu kofeiny i Naturalnego Czynnika Wzrostu (FGF), który wydłuża żywotność mieszków włosowych, działa wzmacniająco, zmniejsza tendencję do wypadania i przerzedzenia. Z kolei D-pantenol i polimery kationowe łagodzą podrażnienia, przywracają odpowiednie pH skóry głowy oraz niezbędny poziom nawilżenia.

Cena: 42,90 zł / 250 ml

Więcej o dermokosmetykach Pharmaceris H przeczytacie TUTAJ.

Komentarze

  1. Siwych włosów co prawda nie mam, ale wypadające owszem, więc będę miała na uwadze ten szampon. 😉

    • Martyna - Redakcja

      Szczęściara! U mnie siwe włosy pojawiły się w ostatniej klasie liceum, więc niestety geny zmusiły mnie do farbowania. A z wypadaniem borykam się przez tarczycę… Ale! Jeżeli chodzi o Pharmaceris to tym dermokosmetykom ufam bardzo 🙂

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com