Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Oscary 2017: najlepsze kreacje na czerwonym dywanie

Oscary 2017: najlepsze kreacje na czerwonym dywanie

| On 01, mar 2017

Oscary 2017 już za nami, lecz emocje towarzyszące rozdaniu Nagród Akademii Filmowej wciąż gorące! Niemal tyle samo zaskoczenia, co wybrane (omyłkowo czy też nie) filmy, sensację wywołały kreacje gwiazd. Zobacz, w jakich sukienkach zaprezentowały się m.in. Nicole Kidman, Kirsten Dunst czy Emma Stone. Oto najpiękniejsze kreacje gali Oscary 2017.

Sporo gwiazd zdecydowało się, aby w ten magiczny wieczór zaprezentować kreacje domu mody Dior (Charlize Theron, Kirsten Dunst, Felicity Jones), jak również Armani (Emma Roberts, Viola Davis, Isabelle Huppert). Tradycyjnie w sukniach Louis Vuitton wystąpiły ambasadorki marki Michelle Williams i Alicia Vikander. Uwagę przyciągała charyzmatyczna Emma Stone w stylizacji od Givenchy. Swoje pięć minut miała także Dakota Johnson (Gucci), lecz nie ukrywajmy – pozostawała w cieni gwiazd błyszczących niczym prawdziwe diamenty!

[fot. radiozet.pl]

[fot. radiozet.pl]


Fotoreporterzy nie mogli oderwać wzroku od pięknej Ruth Neggi, która na gali Oscary 2017 pojawiła się w kreacji, która oczarowała wszystkich niebanalnym stylem, pomysłowością i wyczuciem. Czerwona suknia z kolekcji Valentino zamieniła Ruth w orientalną księżniczkę!

Wbrew stereotypom iSZPILKI nie skupią się na najbardziej spektakularnej sukience, lecz tej spektakularnie skromnej, o ile za takową można uznać propozycję z kolekcji Louis Vuitton. Alicia Vikander zamieniła bogactwo cekinów i kryształów na falbany, które nadały iście hiszpańskiego stylu kreacji. Niczym piękna tancerka flamenco zadziwiała swoją gracją. Prostą stylizację podkreśliła ozdoba, której nie sposób nie zauważyć na szyi Alicii, noszącej diamentowy naszyjnik nawiązujący do hollywoodzkiego glamour.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com