Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

NOWOŚĆ! Żele pod prysznic Dove Micellar Water - oczyszczająca moc wody micelarnej!

NOWOŚĆ! Żele pod prysznic Dove Micellar Water  – oczyszczająca moc wody micelarnej!

| On 08, Gru 2018

Coraz większe zanieczyszczenie środowiska i znacznie częściej goszczący nad miastami smog, to czynniki, które negatywnie wpływają nie tylko na nasze zdrowie, ale i na kondycję skóry. Efekt? Szara, matowa, pozbawiona blasku cera, która wymaga dokładnego oczyszczenia i codziennej pielęgnacji. Właśnie dlatego powstały nowe micelarne żele pod prysznic Dove Micellar Water, które przywracają komfort skórze i rozpieszczają zmysły zamieniając codzienna pielęgnację w prawdziwy rytuał piękna.

Stres, zanieczyszczenie środowiska, zła dieta, brak ruchu i nieustanny brak czasu to lista głównych przewinień, które odpowiadają za zły stan skóry Polek. Jeśli dodamy do tego zaniedbania pielęgnacyjne staje się jasne, że marzenia o pięknej i zdrowo wyglądającej skórze raczej nigdy się nie spełnią.

Tymczasem wystarczy wprowadzić metodę małych kroków i stopniowo wyrabiać pozytywne nawyki, które pomogą zadbać o kondycje skóry i komfort życia.

Krok 1 – zadbaj o otoczenie – graj w zielone!

Powietrze, którym oddychamy ma kluczowe znaczenie nie tylko dla zdrowia organizmu, ale i kondycji skóry. Zanieczyszczenia i smog to czynniki, które nie znikną z dnia na dzień, ale możemy zadbać o większą ilość roślin w naszym otoczeniu, które pomogą nam walczyć z negatywnymi czynnikami środowiska. Twój nowy przyjaciel to Skrzydłokwiat – niepozorna roślina, która ma niezwykłe właściwości oczyszczające powietrze, a więc warto zrobić dla niej miejsce w domu i wziąć głęboki oddech. Czas na krok numer 2.

Krok 2 – zadbaj o oczyszczenie skóry

Zdrowa skóra to przede wszystkim czysta skóra. Dlatego w codziennej pielęgnacji kluczową rolę odgrywa odpowiednie jej oczyszczenie. Pomyśl w ilu miejscach znajdujesz się każdego dnia i z iloma zanieczyszczeniami masz kontakt – komunikacja miejska, biuro, sklep, a może spacer po mieście… Twoja skóra to Twoja tarcza ochronna – przesuszona, podrażniona jest podatna na uszkodzenia i alergie, dlatego warto o nią zadbać. Nowe żele pod prysznic Dove Micellar Water oczyszczają i pielęgnują skórę z wyjątkową delikatnością. I to wszystko za sprawą innowacyjnej formuły wykorzystującej dobroczynne działanie miceli – czyli maleńkich cząsteczek, które niczym magnes przyciągają wszelkie zanieczyszczenia i zamykają je w swoim wnętrzu. Dzięki temu Dove Micellar Water nie tylko oczyszcza skórę, ale także, za sprawą wyjątkowo delikatnego działania nie narusza naturalnej bariery ochronnej naskórka. Ponadto, żele zawierają bogaty kompleks składników odżywczych i nawilżających, dzięki którym już podczas prysznica pielęgnują i przywracają komfort skórze. Dove Micellar Water idealnie sprawdzają się zarówno do mycia całego ciała jak i twarzy, a ich delikatna konsystencja sprawia, możesz zafundować sobie prawdziwy rytuał piękna w zaciszu domowej łazienki.

Odkryj oczyszczającą moc wody micelarnej z delikatnością Dove:

  • Na bazie wody micelarnej
  • Delikatnie oczyszcza skórę z codziennych  zanieczyszczeń
  • Zawiera 100% łagodnych substancji myjących
  • Głęboko nawilża i oczyszcza rogową warstwę naskórka
  • Lekka formuła żelu nadaje poczucie świeżości
  • Idealny do mycia ciała i delikatnej skóry twarzy

Wiedziałaś, że każdego dnia Twoja skóra jest narażona na różnego rodzaju czynniki, które naruszają jej naturalną barierę ochronną?

Wszystko co najlepsze w Dove, nawilżenie i pielęgnację skóry połączyliśmy z oczyszczającą mocą wody micelarnej. Odkryj nową linię żeli pod prysznic Dove Micellar Water. Micele, niczym magnes, przyciągają zanieczyszczenia i delikatnie usuwają je z naszej skóry nie podrażniając jej naturalnej bariery ochronnej. Jednocześnie odżywcze i nawilżające składniki, które doskonale znasz z Dove, sprawią, że Twoja skóra będzie bardziej miękka i gładka już po pierwszym prysznicu. Przekonaj się sama!

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com