Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Nowość Toni&Guy - przetestuj na swoich włosach!

Nowość Toni&Guy – przetestuj na swoich włosach!

| On 06, Sie 2018

Międzynarodowa marka salonowa wywodząca się z Londynu – Toni&Guy wierzy, że fryzura jest niezbędnym dopełnieniem Twojego ubioru. Dlatego od 17 sezonów jest głównym partnerem jednego z największych wydarzeń modowych – London Fashion Week. Linia do pielęgnacji i stylizacji włosów oferuje produkty, które są odpowiedzą na potrzeby Twojego indywidualnego stylu.

Kobiety często określają swoje włosy jako zniszczone. Na zły stan włosów wpływa wiele czynników. Najczęściej jest to stosowanie zabiegów stylizujących przy użyciem wysokiej temperatury, takich jak stylizacja prostownicą, kręcenie włosów lokówką, używanie niewłaściwych kosmetyków, uboga dieta. Włosy są wrażliwe również na zmiany wilgotności, nie służy im wysuszająca powietrze klimatyzacja w pomieszczeniach oraz nadmiar słońca w letnie dni. Włosy stają się wtedy mniej elastyczne, bardziej podatne na łamanie, a wyglądem przypominają siano… Niska wilgotność sprawia też, że zniszczone włosy bardziej się elektryzują i są oporne na układanie. Można nad tym skutecznie zapanować, używając nowej linii do pielęgnacji włosów zniszczonych Toni&Guy Damage Repair.

Nowość  – TONI&GUY DAMAGE REPAIR, czyli linia do pielęgnacji włosów zniszczonych

Szampon do włosów zniszczonych Toni&Guy Damage Repair

Szampon pomaga usunąć z włosów wszelkie zanieczyszczenia i resztki kosmetyków do stylizacji. Skutecznie oczyszcza, a jednocześnie jest bardzo delikatny dla zniszczonych włosów. Dodatkowo ma działanie pielęgnujące – wspomaga odbudowę włosów zniszczonych i poprawia ich wygląd. Włosy po każdym myciu odzyskują witalność, zachwycają blaskiem i miękkością.

Cena: 35 zł / 250 ml

Odżywka do włosów zniszczonych Toni&Guy Damage Repair

To kosmetyk must have, który warto stosować po każdym myciu włosów suchych, zniszczonych i wymagających regeneracji. Odżywka intensywnie wzmacnia włosy, odżywia je po same końce, dostarczając pielęgnacji jakiej potrzebują. Co więcej, nie obciąża pasm i można ją z łatwością spłukać.

Cena: 35 zł / 250 ml

Maska do włosów zniszczonych Toni&Guy Damage Repair

Dzięki zaawansowanej formule naprawczej maska intensywnie regeneruje i odżywia włosy. Maska poprawia wygląd zniszczonych włosów, co można zauważyć już po pierwszym użyciu kosmetyku. Dzięki masce włosy odzyskują blask, jedwabistą miękkość i gładkość oraz wyglądają na wypielęgnowane i zadbane.

Cena: 43 zł / 200 ml

A Wy jakie macie sposoby na zniszczone włosy?

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com