Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Nowość Pharmaceris seria N na skórę naczynkową

Nowość Pharmaceris seria N na skórę naczynkową

| On 22, Sie 2017

Skóra naczynkowa to skóra wymagająca wyjątkowej pielęgnacji. Wychodząc naprzeciwko jej potrzebom powstała nowość Pharmaceris serii N – aktywny preparat punktowy uszczelniająco – wzmacniający naczynka. Dlaczego warto sięgnąć po preparat? Jak stosować nowość Pharmaceris? Co znajduje się na etykiecie? Czytajcie dalej!

Dla kogo nowość Pharmaceris N?

Preparat idealnie nadaje się do codziennego, miejscowego stosowania dla skóry naczynkowej. Przeznaczony jest szczególnie dla osób z problemem kruchych i płytko położonych naczyń krwionośnych, z tendencją do ich nadmiernego rozszerzania oraz powstawania i nasilania zmian rumieniowych czy zaczerwienień. Sprawdzi się na skórze ze skłonnością do zasinień, wybroczyn i wylewów podskórnych. Również do stosowania przed i po zabiegach medycznych lub kosmetycznych.

Jak działa preparat punktowy Pharmaceris N?

Wysokospecjalistyczny preparat punktowy jest oparty na unikalnym kompleksie witaminy K oraz hesperydyny w stężeniu 2%. Właśnie dlatego skutecznie usprawnia mikrokrążenie, uszczelniając ścianki naczyń krwionośnych, przywracając im prawidłowe funkcjonowanie oraz chroniąc je przed uszkodzeniami. Jednocześnie zapobiega powstawaniu i utrwalaniu zmian rumieniowych, zasinień skóry oraz teleangiektazji. Wzmacnia i chroni naczynka, zmniejszając ich skłonność do rozszerzania. Co więcej, hesperydyna i witamina E, wykazują wysoki potencjał antyoksydacyjno-przeciwpodrażnieniowy. Co to oznacza? Substancje skutecznie przyspieszają wchłanianie wylewów podskórnych po urazach, zabiegach operacyjnych i laserowych, stymulując regenerację skóry oraz niwelując uczucie napięcia i świądu skóry.

Jak stosować preparat punktowy Pharmaceris N?

Preparat jest idealny do stosowania punktowego do twarzy i ciała na noc oraz pod krem na dzień. Nie zapominajmy, aby na dzień nałożyć również krem z filtrem minimum SPF 20.

Więcej o produktach Pharmaceris znajdziecie TUTAJ.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com