Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Nowość Dermedic - linia produktów kuracyjnych Capilarte

Nowość Dermedic – linia produktów kuracyjnych Capilarte

| On 05, Cze 2017

Marka Dermedic już od 15 lat specjalizuje się w tworzeniu dermokosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Z myślą o osobach cierpiących na coraz bardziej powszechne schorzenia skóry głowy, takie jak nadmierne wypadanie, łysienie i osłabienie włosów, łupież czy nadwrażliwość w Instytucie Badawczo-Rozwojowym Biogened stworzona została specjalistyczna linia produktów kuracyjnych przeznaczonych do mycia skóry głowy i włosów. Preparaty polecane są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Oto nowość Dermedic!

Skuteczne kuracje dla włosów i skóry głowy celuje w potrzeby za sprawą działania kompleksu aktywnego Pilotantum™ – opracowanego w laboratoriach Dermedic i objętego ochroną patentową. 

„Koncepcja linii Dermedic Capilarte opiera się na dbałości o zdrowie źródła pochodzenia pięknych włosów czyli skóry głowy. Zapewnienie jej odpowiedniej pielęgnacji przyczynia się bezpośrednio do zdrowego i pięknego wyglądu włosów. W XXI wieku wymagania wobec młodego wyglądu wykraczają już poza obszar twarzy i ciała. Również włosy są ważnym atrybutem, który tak jak skóra twarzy podlega starzeniu, ale też zmianom chorobowym o różnorodnym podłożu. Linię Dermedic Capilarte opracowano w taki sposób, aby niezależnie od wieku i płci pomóc klientom w ich problemach i potrzebach dotyczących skóry głowy i włosów.” – powiedziała Iga Fuss, Dyrektor Marketingu Dermedic.

Szampon wzmacniający hamujący wypadanie włosów – Dermedic

Szampon zalecany jest kobietom (oraz mężczyznom) obdarzonym cienkimi i rzadkimi włosami oraz osobom z problemem nadmiernego wypadania włosów i brakiem wzrostu nowych baby hair. Aby jednak zaobserwować faktyczne efekty wskazane jest dłuższe (nawet wielomiesięczne) stosowanie preparatu.

Za szamponem przemawia szereg właściwości, które pozwalają na zahamowanie wypadania włosów, zwiększenie ich objętości i grubości, a przy tym nie narusza fizjologicznej równowagi mikrobiomu skóry głowy. Łagodnie oczyszcza włosy oraz skórę głowy i bez przeszkód może być stosowany każdego dnia.

Składniki aktywne: Kompleks Pilotantum™, Procapil, Ekstrakt z ziaren fasoli guar, Zincidone , D-Panthenol, Witamina PP, Gliceryna.

Cena: 32 zł / 300 ml

Serum – kuracja stymulująca wzrost i odrost włosów – Dermedic

Serum polecane jest wszystkim osobom cierpiącym na okresowe lub przewlekłe objawy wypadania włosów o różnej etiologii, zarówno dotykające kobiet, jak i mężczyzn. Preparat stopuje produkcję dihydrotestosteronu (DHT), a więc hormonu odpowiedzialnego za skracanie się fazy wzrostu włosów oraz zmniejszanie mieszków włosowych, co w konsekwencji wywołuje wypadanie pasm. Serum jest sposobem na poprawę mikrokrążenia, dzięki któremu komórki mieszka są lepiej zaopatrywane w tlen, niezbędny pakiet witamin oraz składniki odżywcze. A gdyby tego było mało pobudza wzrost baby hair, ogranicza wypadanie, chroni oraz regeneruje komórki mieszka włosowego, a przy tym polepsza ogólną kondycję włosów. Serum nie narusza fizjologicznej równowagi mikrobiomu skóry głowy i łagodzi nieprzyjemne podrażnienia.

Jak stosować serum? Wystarczy nanieść niewielką ilość prepratu na suchą lub wilgotną skórę głowy, bezpośrednio po jej umyciu, a następnie delikatnie wmasować w skórę oraz pozostawić do wchłonięcia. Pamiętajmy, by nie spłukiwać serum.

Składniki aktywne: Kompleks PilotantumTM, Procapil, Kofeina, Sok z brzozy, D-Panthenol, Gliceryna.

Cena: 41 zł / 150 ml

Niestety iSZPILKI nie posiadają grubych pasm, dlatego chętnie dołączamy dermokosmetyki jako dodatek do codziennej suplementacji. Efektem tego połączenia jest odczuwalnie większa objętość pasm i wręcz wysyp baby hair. Na korzyść przemawia łatwość rozczesywania, która zredukowała ilość włosów na szczotce, a tym samym dokładne oczyszczenie pasm z wszelkich zanieczyszczeń czy produktów stylizacyjnych. Spodziewajcie się rezultatów, lecz przy dłuższym stosowaniu, albowiem zalecana długość kuracji to nawet 3 miesiące. Czy nowość Dermedic jest warta uwagi? Absolutnie tak!

Czytaj więcej o Dermedic – TUTAJ.

Nawilżanie – pierwszy krok do prawidłowej pielęgnacji

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com