Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Nowojorski Tydzień Mody na Twoim smartfonie

Nowojorski Tydzień Mody na Twoim smartfonie

| On 26, Lut 2015

Każda zwolenniczka modowych trendów pragnie chociażby raz w życiu znaleźć się na pokazie w „mieście, które nigdy nie zasypia”. To tam odbywa się jedno z najbardziej prestiżowych show – Nowojorski Tydzień Mody. Przyciąga on licznych, lecz tylko wybrani mają to szczęście usiąść koło Anny Wintour i przeżywać wszystko z centrum modowego wydarzenia. Na pomoc tym, którym daleko jest do Nowego Jorku pomocną dłoń wyciąga nowoczesna technologia!

Co kusi wielbicielki mody? Przede wszystkim fakt, że wybiegi ustawione w Lincoln Center ukazują najnowsze kolekcje światowych projektantów, designerów, a także młodych debiutantów, pragnących zaistnieć w wymagającym świecie. Jednocześnie Nowojorski Tydzień Mody to kusząca propozycja dla gwiazd z pierwszych stron gazet, fotoreporterów oraz dziennikarzy. Kto chciałby się tam znaleźć ręka w górę!

fot. whitemad.pl

Organizatorzy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zainteresowanych, zapewnili dostęp do mobilnych aplikacji, które za pośrednictwem smartfona (bądź tableta) przeniosą pasjonatów na nowojorskie show. Dzięki takiej technologii jesteśmy w stanie zobaczyć wybrane pokazy w perspektywy pierwszego rzędu, zajrzeć na backstage, a dalej obejrzeć wywiady z projektantami i modelkami. A to wszystko za sprawą narzędzi social media działających 24 godziny na dobę.

W ramach aktywności #pięknieproste dzisiaj prezentujemy Wam aplikacje, które podczas modowego szaleństwa mogą się okazać niezastąpione:

  • We hear it – poszukujesz modowych inspiracji? To jest zdecydowanie dobry adres. Ale nie tylko moda tu króluje – każdy znajdzie coś dla siebie.
  • Pinterest – to tutaj znajdziesz najnowsze „lookbooki” ulubionych marek. Wystarczy kilka sekund na instalację aplikację i już możesz śledzić tzw. tablice ulubionych marek w dziedzinie mody.
  • Vinted.pl – dzięki tej aplikacji możesz sprzedawać, kupować i wymieniać ubrania do woli. Uważaj – to uzależnia!
  • Lookmash – chcesz poznać odpowiedź na odwieczne pytanie: w co mam się ubrać? Po prostu dodaj zdjęcie swojej stylizacji, a ludzie z całego świata doradzą Ci w czym wyglądasz najlepiej i jaki kolor najlepiej do Ciebie pasuje.
  • Vouge – mobilna wersja najbardziej kultowego magazynu fashion to gwarancja, że będziesz na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. Teksty są po angielsku, dzięki czemu dodatkowo podszkolisz się z angielskich słówek!

fot. whitemad.pl

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com