Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Niezawodna i skuteczna ochrona

Niezawodna i skuteczna ochrona

| On 02, Gru 2014

Stres, szybkie tempo życia oraz pośpiech sprawia, że musimy czuć się wyjątkowo w każdej sytuacji. To nie zawsze jest łatwe do osiągnięcia za sprawą obecnych w naszym organizmie gruczołów potowych. Co warto wiedzieć o ich funkcjonowaniu?

Czy wiesz, że liczba wspomnianych gruczołów sięga nawet trzech milionów i można je klasyfikować dzieląc na ekrynowe i apokrynowe? Te drugie interesują nas szczególnie, ponieważ występują w miejscach pokrytych owłosieniem, a dodatkowo tamże produkowane są białka oraz substancje tłuszczowe odpowiedzialne za pot i jego nieprzyjemny zapach.

Człowiek poci się każdego dnia i jest to naturalna reakcja organizmu, która pozwala na zachowanie odpowiedniej temperatury. Ale jak zatem zminimalizować nieprzyjemny zapach powstały za sprawą funkcjonowania naszych gruczołów potowych?

Przede wszystkim, należy sięgnąć po odpowiednie kosmetyki. Niezawodną i skuteczną ochronę zapewnia Rexona Invisible. Antyperspiranty z przedstawionej serii gwarantują skuteczną, a przede wszystkim niewidoczną ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami. Unikalna formuła kosmetyku sprawia, że zapobiega on powstawaniu plam na białych i czarnych ubraniach, a na tym właśnie nam zależy, prawda?

fot. wizaz.pl

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com