Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Naturalna koloryzacja włosów! Sprawdźcie nowość - Herbatint

Naturalna koloryzacja włosów! Sprawdźcie nowość – Herbatint

| On 02, Sty 2020

Czy wiecie, że istnieją naturalne farby do trwałej koloryzacji włosów? Ich receptury wypełniają selektywnie dobrane roślinne składniki, które dodatkowo pielęgnują włosy. Poznaj wyjątkowy sposób na najbardziej naturalną koloryzację włoskimi farbami Herbatint.

Składniki szkodliwe w farbach do włosów

Czy zwracasz uwagę na skład INCI farby do włosów, której zamierzasz użyć? Otóż być może jej recepturę wypełniają silne alergeny, rezorcyna czy amoniak. Substancje te mogą nie tylko powodować alergie, ale również gromadzić się w organizmie oraz uszkadzać naturalną strukturę białkową włosów. W efekcie po farbowaniu możesz zauważyć pogorszenie kondycji włosów, szorstkość, chropowatość, trudności w układaniu. Przyczyną takiego stanu bywa niedomknięcie łuski włosów.

Właściwości naturalnych farb do włosów Herbatint

Na szczęście, istnieją takie farby, które nie tylko koloryzują, ale również wzmacniają i pielęgnują włosy, wydobywając z nich naturalne piękno. Przykład – Herbatint, czyli alternatywa dla agresywnych trwałych farb do włosów. To ziołowe farby w wielu odcieniach, które pokrywają siwe włosy, a uzyskany kolor jest niezwykle naturalny. Ponadto są pozbawione nieprzyjemnego zapachu oraz substancji takich jak henna, amoniak, składniki zapachowe, alkohol, parabeny czy rezorcyna.

Receptury farb ziołowych Herbatint oparte zostały o ekstrakty roślinne i ziołowe. Znajdujący się w nich aloes odżywia, uzupełnia brakujące witaminy i minerały, łagodzi stany zapalne oraz intensywnie nawilża. Po koloryzacji z wykorzystaniem farb Herbatint włosy są wzmocnione, wypielęgnowane, nawilżone, elastyczne i jędrne. To nie tylko pozbawiona zbędnych składników chemicznych farba roślinna do trwałej koloryzacji włosów, ale również wzmacniająca kuracja pielęgnacyjna, która odżywia, wygładza i ułatwia rozczesywanie włosów.

Jeszcze więcej informacji? To tu.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com