Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Dom
2 komentarze

Najbardziej rajski serwis stołowy do Twojego domu i ogrodu!

Najbardziej rajski serwis stołowy do Twojego domu i ogrodu!

| On 14, wrz 2017

Wiosna i lato to czas wyjątkowych spotkań na świeżym powietrzu. Garden party czy weekendowe przyjęcia z bliskimi na tarasie mają swój niepowtarzalny i bezpretensjonalny urok. Tymczasem jesień rozgościła się w pełni! Warto jednak wykorzystać słońce ciepłych wrześniowych dni do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Sprawdźcie, jak w takich okolicznościach sprawdzi się rajski serwis stołowy Nordic Birds od Fyrklövern.

Serwis Nordic Birds to elegancka propozycja, która urzeka klimatem rajskiego ogrodu. Autorką tej wyjątkowej zastawy jest Anne Roslien, utalentowana projektantka, która namalowała na serwisie aż 12 gatunków ptaków. Porcelanę zdobią m.in. modraszki, rudziki, zięby i czubatki wśród gałązek wierzby, jarzębiny oraz wiśni. Unikalny dekor przenosi w baśniowy świat natury i jednocześnie, podkreśla lekkość chwil spędzonych z bliskimi.

By podczas przyjęcia osiągnąć jedyny w swoim rodzaju efekt, sielską zastawę Nordic Birds warto połączyć z niebanalnymi elementami. Eleganckie złote sztućce z serii Diamond oraz granatowe serwety zmyślnie zawiązane na supeł dodadzą całej aranżacji nowoczesnego polotu. A jeśli zależy nam na elemencie zaskoczenia, urocze kubki, wykorzystajmy jako oryginalne doniczki i zasadźmy w nich kwiaty, np. białe tulipany. Taka aranżacja z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem gości i doda naszemu spotkaniu niezwykłego charakteru.

Więcej o serwisach Fyrklövern znajdziecie TUTAJ.

Komentarze

  1. Piękna jest. 😉

    • Martyna

      Prawda 🙂

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com