Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Kosmetyki dla suchej skóry - iSZPILKI

Masz przesuszoną skórę? Musisz mieć te kosmetyki dla suchej skóry!

| On 29, Paź 2016

Halo posiadaczki suchej skóry! Mamy dla Was dobrą wiadomość. W trosce o najbardziej wymagającą pielęgnację ciała do serii Dove DermaSpa dołączyła linia stworzona specjalnie z myślą o potrzebach suchej skóry – Cashmere Comfort. Intensywne nawilżenie w klimacie domowego rytuału spa.

Kosmetyki dla suchej skóry – Dove DermaSpa Cashmere Comfort

Nowość, którą może poszczycić się Dove DermaSpa, pomaga skórze suchej dzięki utrzymywaniu w ryzach równowagi hydrolipidowej. W efekcie chroni ją przed nadmiernym wysuszeniem i poprawia jej kondycję. Na koniec pozostawia kaszmirową gładkość dotyku. Tego właśnie nam potrzeba, prawda? Od teraz codzienna pielęgnacja suchej skóry jest prawdziwą przyjemnością. Poczuj kaszmirowy szal, który zapewni Twojej skórze komfortowe nawilżenie.

8

W czym tkwi fenomen Cashmere Comfort?

Seria Dove DermaSpa wykorzystuje technologie, które do tej pory stosowano wyłącznie w luksusowych produktach. W Cashmere Comfort zastosowano opatentowaną technologię Cell-Moisturisers TM. Rozwiązanie polega na połączeniu nawilżających składników aktywnych takich jak oleje roślinne czy gliceryna. Tak skonstruowana formuła odbudowuje barierę naskórkową od środka, pogrubiając żywe warstwy naskórka oraz potęguje jego nawilżenie we wierzchniej warstwie rogowej. W rezultacie owa hydrolipidowa wierzchnia warstwa jest wzmocniona i doskonale uszczelniona. Takie zabezpieczenie chroni przed nadmiernym odparowywaniem wody i szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Tym, co przekonuje jeszcze bardziej do stosowania kosmetyków Cashmere Comfort jest luksusowy charakter produktu, na który wpływa zmysłowy zapach! Autorką wszystkich kompozycji zapachowych jest kreatorka Ann Gottlieb – guru w świecie perfumiarzy.

Masło do ciała Dove DermaSpa Cashmere Comfort

4

W maśle do ciała Dove nie brakuje jednej z najbardziej drogocennych substancji wykorzystywanych w pielęgnacji – masła shea. Dzięki temu skórze zapewniamy doskonale nawilżenie oraz wygładzenie. Mikroelementy, będące w składzie kosmetyku, po kontakcie ze skórą wnikają w głąb naskórka, zapewniając kompleksowe nawilżenie. A zapach? Cudowny jak w calej serii Cashmere Comfort!

Cena: 24,99 zł / 300 ml

Krem do rąk Dove DermaSpa Cashmere Comfort

5

Krem do rąk z pewnością zostanie towarzyszem kobiet skarżących się na wysuszoną i zarazem delikatną skórę dłoni. Gwarantuje dogłębną regenerację naskórka, pozostawiając na dłoniach gładką oraz odżywczą barierę ochronną. Nie musimy się obawiać, albowiem krem do rąk Cashmere Comfort wchłania się błyskawicznie i nie zostawia uczucia lepkości.

Cena: 13,99 zł / 75 ml

Balsam do ciała Dove DermaSpa Cashmere Comfort

3

Balsam dedykowany jest codziennej pielęgnacji ciała. Doskonale nawilża i regeneruje suchą skórę, a w efekcie doprowadza do jej odżywienia. Balsam Cashmere Comfort to przyjemność stosowania, która sprawia, że sucha skóra jest miła w dotyku. Lekkość formuły sprawia, że kosmetyk nie pozostawia uczucia lepkości i bez trudu po aplikowaniu można nałożyć ubranie. Tym, co szczególnie przekonuje jest elegancki zapach gwarantujący codzienną chwilę relaksu.

Cena: 21,99 zł / 200 ml

Podsumowanie

Łączymy się z posiadaczkami suchej skóry i podpowiadamy – pielęgnacja nie musi być zmorą, ale niesamowitą przyjemnością! Cudowny zapach Dove i lekka formula kosmetyków nie zawiedzie nawet najbardziej wymagającej kobiety. Takie cudowności polecamy nie tylko posiadaczkom suchej skóry, ale również każdej przedstawicielce płci pięknej, która skarży się na wysuszenie ciała po letnich temperaturach. Cashmere Comfort to znakomita seria, którą wpisujemy na listę ulubionych!

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com