Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Maj to czas zmian!

Maj to czas zmian!

| On 27, Kwi 2015

Maj to dla mnie wyjątkowy miesiąc. To dokładnie ten czas, w którym chciałabym więcej i robię więcej. To czas moich wielkich inspiracji, wielkich dickensowskich nadziei i olbrzymiej wiary, że wszystko, co sobie postanowię będzie rzeczywiste. Może to również czas moich wielkich rozczarowań, ale o nich nie mówię – staram się wyciągać lekcję i liczę, że z logicznych rozważań będzie płynęło więcej nauki niż to widać na pierwszy rzut oka.

Maj to zmiany. Te pozytywne bardziej i mniej. To moment szukania siebie i szukania rozwoju w najmniejszych cząstkach elementarnych. Maj to miesiąc, w którym zawsze chodzę do pracy i zastanawiam się, jak to jest możliwe, że jestem już w tym miejscu, a przy okazji gdzie byłam dokładnie rok temu. Gdzie dokładnie spędzałam swój czas w 2014, 2013 czy 2012 roku… to wszystko sprawia, że maj to miesiąc podsumowań. Rozliczeń z samym sobą ze swoich osiągnięć, porażek i wszelkich starań, by sprawy kończyły się tak, jak powinny. Owszem, nie zawsze tak jest, ale czyżby w tym właśnie tkwił urok?

Maj to snucie planów na przyszłość. To proces twórczy, w którym zastanawiam się, czy nadal będę mieszkać przy jednej z wolskich ulic, czy uda się naprawić stary samochód i czy w końcu spróbuje sushi w tokijskim małym marzeniu. A może czy nadal będę do Was pisać, siedząc na balkonie z kubkiem imbirowej herbaty w ręce?

Maj to miesiąc dziwny i uparty, pomysłowy, a przy tym wszystkim otwarty na wszelkie nowości. Z własnego doświadczenia wiem, że dokładnie takie słowa można wyrazić o ludziach urodzonych w maju.

Nie znam Was wszystkich, chciałabym poznać, lecz najpierw przedstawię się… Z tej strony Martyna Paprocka i od października 2014 roku prowadzę dla Was stronę iSZPILKI.

Czas na wspólne zmiany! 🙂

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com