Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Dom
Brak komentarzy

Magiczna kraina świątecznych skrzatów na Twoim stole!

Magiczna kraina świątecznych skrzatów na Twoim stole!

| On 21, gru 2017

Radosne krasnale to jeden z bardziej uroczych świątecznych symboli. Wprowadzają bajkowy klimat, wywołują uśmiech na twarzach najmłodszych, a dorosłym przypominają o dzieciństwie. 
W końcu, to właśnie one są odpowiedzialne za pakowanie wymarzonych prezentów. Chcąc przenieść prawdziwą magię do naszego domu, a jednocześnie na świąteczny stół, sięgnijmy po ekskluzywne serwisy Fyrklövern. W portfolio marki, znajdziemy aż trzy piękne zastawy ręcznie zdobione wizerunkami uroczych krasnali.

Serwisy Fyrklӧvern doskonale pasują do różnych wystrojów wnętrz, dlatego z pewnością przypadną do gustu zarówno miłośnikom skandynawskiego minimalizmu, jak i świątecznego bogactwa. Kolekcję Åsa’s Christmas, która została stworzona przez szwedzką projektantkę Åsę Götander, zdobią postaci krasnali przedstawione na tle bajkowych, zimowych pejzaży. Porcelana dostępna jest w dwóch odsłonach kolorystycznych – białej i czerwonej. Serwis Åsa’s Christmas White zachwyca klasyczną formą i bajkowymi, ręcznie malowanymi wizerunkami skrzatów, które znajdują się również na kolekcji szkła z tej serii. Bajeczny dekor wzbogacony jest elementami z 18-karatowego złota, tworząc elegancką i wysublimowaną oprawę świątecznego stołu.

Z kolei porcelana Åsa’s Christmas Red swoim designem nawiązuje do  nowoczesnych form – jej niebanalny, falisty kształt zachwyci wszystkich miłośników oryginalnych aranżacji stołu. Ręcznie malowane, kolorowe postaci baśniowych skrzatów w zimowej scenerii, podkreślą wyjątkowy charakter spotkania przy stole. Więcej o kolekcji Åsa’s Christmas Red przeczytacie tutaj.

Trzecią propozycją Fyrklӧvern jest serwis Santa Christmas stworzony przez artystkę Anne Rooslien. Klasyczny design serwisu znakomicie komponuje się z platynowymi zdobieniami i pełnymi świątecznego uroku, pracowitymi krasnalami. Pomocnicy Świętego Mikołaja kojarzący się z pakowaniem prezentów, przywołują magiczne wspomnienia z dzieciństwa i tworzą niezwykłą oraz ciepłą atmosferę.

Tak unikalna, bożonarodzeniowa porcelana wprowadzi magiczny klimat przy każdym świątecznym stole, a skrzaty Fyrklӧvern zadbają o doskonały nastrój wszystkich gości!

Więcej aranżacji? Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com