Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Dom
Brak komentarzy

Kwitnący stół - Serwis LISE od Fyrklövern

Kwitnący stół – Serwis LISE od Fyrklövern

| On 28, Sty 2016

Wyjątkowy serwis LISE łączy w sobie kobiecą delikatność, wiosenną lekkość i rodzinne ciepło – symbole domowej kuchni pełnej smaków i kuszących aromatów, do których zawsze chcemy wracać. Inspiracją do stworzenia tej niezwykłej zastawy była Lise Finckenhagen – norweska szefowa kuchni, która słynie z prostych, ale oryginalnych potraw. Znana kreatorka smaków zawsze dbająca o detale, doskonale wie, że każde danie smakuje jeszcze lepiej, jeśli jest podane na pięknej zastawie. Serwis LISE bez wątpienia taki jest.

Połączenia bieli porcelany z dekorem ze szczerego złota oraz błękitnym, kwiatowym motywem to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość idącą w parze z pięknem. Błękitna łąka zdobiąca poszczególne elementy zastawy nadaje lekkości i przywołuje na myśl letnie popołudnia i beztroskie chwile spędzane z najbliższymi.

Kwiatowy ornament zdobi też piękne szklanki, kieliszki i wazony, które uzupełniają serwis LISE. Wzór grawerowany diamentem nie tylko koresponduje z całą zastawą, ale również nadaje jej elegancji i niezwykłego charakteru. Co więcej, do stylistyki zastawy nawiązują także piękne naczynia z kutego metalu, które kształtem przypominają kwiaty. Miedziany kolor metalu wspaniale harmonizuje się z maleńkimi złotymi elementami kwiatowego ornamentu na porcelanie i stanowi wspaniałe uzupełnienie serwisu LISE.

Dowiedz się o innych serwisach Fyrklövern tutaj bądź tutaj.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com