Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Kosmetyki Solvea - nowość dla skóry wymagającej nawilżenia

Kosmetyki Solvea – nowość dla skóry wymagającej nawilżenia

| On 01, Paź 2017

Czy wiecie, że istnieje marka, która koncentruje się na jednej, lecz najbardziej pożądanej funkcji – nawilżaniu? Unikalny kompleks nawilżający zapewnia mistrzowska wielomolekułowa kompozycja oparta na 4 różnych cząsteczkach hialuronowych, która zatrzymuje wodę w skórze i zapewnia jej naturalne autouzupełnianie się. Takie rozwiązanie daje efekt dobrze nawodnionej, a co za tym idzie młodszej skóry. Poznajcie kosmetyki Solvea – nowość dla skóry suchej i odwodnionej.

Baza kremów

Pierwszy z kluczowych składników kremów Solvea stanowi TRI-molecule HYALURON zapewniający wielocząsteczkowe działanie dla zachowania nawilżenia w najgłębszych warstwach skóry. To możliwe dzięki cząsteczkom hyaluronowym o zróżnicowanej wielkości i przenikalności, które uszczelniają naszą skórę, zabezpieczając ją przed utratą wody, stymulują jej naturalne pozyskanie z organizmu, wypełniają zmarszczki oraz napinają skórę.

Drugi składnik kremów – Hydromanil – dzięki swojej innowacyjnej strukturze i technologii produkcji, jest nowoczesnym, aktywnym produktem nawilżającym, działającym jako System Sekwencyjnego Zaopatrywania skóry w małe cząsteczki substancji nawilżających. W rezultacie daje nam on uniwersalne działanie nawilżające: natychmiastowe i długotrwałe. Efektów dopełnia HA-Tetr Aqua Film 4D, który poprawia barierę lipidową skóry tworząc na niej warstwę 4D. Wzmacnia także naturalną funkcję ochronną skóry w walce z promieniowaniem UV oraz zanieczyszczeniem powietrza. Już brzmi dobrze, prawda?

Kosmetyki Solvea – kosmetyki dla cery suchej

Silnie nawilżający krem na dzień Solvea

Krem na dzień to bogaty pakiet właściwości wynikający z bogatej etykiety. W kremie działanie TRI – molecule HYALURON i HA-Tetr Aqua Film 4D uzupełniają m.in.: olejek awokado, olejek perilla, kwas omega plus, niacynamid oraz d-panthenol. Znajdziemy w nim także kapsułkowane filtry UVA/UVB, które chronią przed szkodliwym wpływem promieniowania. Efekt? Przyjemne i intensywne nawilżenie, które według zapewnień producenta dociera do najgłębszych warstw skóry. A gdyby tego było mało – możemy liczyć na odprężenie naszej szarej i zmęczonej cery.

Cena: 39,99 zł / 50 ml

Silnie nawilżający balsam do ciała Solvea

W balsamie do ciała działanie składników nawilżających zostały wzmocnione dodatkowym pakietem składników aktywnych. Wśród nich wymienia się: PryncipHyal SIGNAL10 o właściwościach maksymalnie nawilżających dzięki najmniejszej cząsteczce hialuronowej oraz Hydromanil o podwójnym efekcie nawilżenia. Taki skład to pewność odbudowy skóry, która po zastosowaniu balsamu jest dogłębnie odżywiona oraz odprężona. Idealne wsparcie w jeszcze intensywniejszym nawilżeniu, które możemy zastosować na skórze całego ciała.

Cena: 34,99 zł / 50 ml

Skoncentrowane serum do twarzy Solvea

O skuteczności serum decydują właściwości składników aktywnych. Najważniejszą rolę odgrywa tu TRI-molecule HYALURON zawierający cząsteczki hyaluronowe. Dzięki temu wypełniają od wewnątrz zmarszczki oraz napinają skórę. Drugi składnik serum – roślinny komponent o nazwie Hydromanil zaopatruje skórę w małe cząsteczki substancji nawilżających. Z kolei HA-Tetr Aqua Film 4D poprawia barierę lipidową skóry.

Efektów nawilżenia dopełnia zawarty w kosmetyku Niacynamid, czyli witamina B3. Nie tylko stymuluje on syntezę kolagenu oraz zwiększa produkcję ceramidów w warstwie lipidowej skóry, ale również zmniejsza utratę wody z naskórka. Dzięki temu powoduje lepsze nawilżenie skóry i poprawę jej jędrności. Po serum powinna sięgnąć każda kobieta, która uskarża się na przesuszoną, odwodnioną i pozbawioną elastyczności cerę. Kosmetyk należy aplikować codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Dla uzyskania optymalnego efektu po wchłonięciu serum, należy zastosować odpowiedni krem.

Cena: 39,99 zł / 30 ml

Silnie nawilżające serum do rąk Solvea

Delikatna skóra dłoni – o niej szczególnie warto mówić w kontekście nawilżenia. Szczególnie, gdy za oknem temperatura spada na łeb, na szyję. Skóra dłoni jest zdecydowanie cieńsza, dlatego najszybciej ulega osuszeniu. Receptą na tą jesienno – zimową przypadłość jest silnie nawilżające serum do rąk Solvea. Podobnie jak w przypadku pozostałych kosmetyków z linii, tutaj bazą jest również wielomolekułowy kompleks hialuronowy z cząsteczkami o różnych formach i aż czterech rozmiarach! To pozwala na natychmiastowe wchłanianie i działanie długofalowe. Mniejsze cząsteczki Hyaluronu przenikają w głąb skóry, gdzie wiążą i akumulują wodę, natomiast większe pozostają na powierzchni, tworząc wodny ochronny film, który skuteczne magazynuje wodę. Dzięki temu skóra pozostaje intensywnie i dogłębnie nawilżona. Dokładnie o to nam chodzi, prawda?

Cena: 24,99 zł / 100 ml

A Wy już znacie kosmetyki Solvea? Nowość przypadła Wam do gustu?

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com