Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

4 komentarze

iSzpilki.pl - Pharmaceris

Kosmetyki Pharmaceris seria H – profesjonalna pielęgnacja włosów

| On 24, Mar 2016

Długie, gęste i zdrowe włosy – to duma każdej kobiety. Niestety część pań została pozbawiona tego atutu i boryka się z najtrudniejszym problemem – wypadaniem włosów. Jak sobie z nimi poradzić? Jak wzmocnić włosy od zewnątrz i nie podrażnić przy tym skóry głowy? Co zrobić, by odżywić swoje pasma i zbliżyć się o kilka kroków do silnych włosów? Pomocą służy marka Pharmaceris seria H.

Wypadanie włosów to mój największy problem w pielęgnacji. Od zawsze mówiono mi, że powinnam winą obarczyć gospodarkę hormonalną. Bogu winna tarczyca była niczym kozioł ofiarny, lecz po ostatnich badaniach, które mieściły się w normie zaczęłam szukać przyczyn gdzieś indziej.

Jednym z największych przeciwników pięknych włosów jest stres i rozregulowany tryb życia. Każdego dnia pracuję na najwyższych obrotach w dwóch pracach, by po godzinach przygotowywać kolejne artykuły na iSZPILKI. Pomimo tego, że uwielbiam to, co robię – czuję się przepracowana. A to z kolei odbija się na włosach. Podobnie jak stres. Nadmiar obowiązków, wieczne deadline’y i zaległości stale dają o sobie znać. Jak wśród takiego trybu działania znaleźć czas na odpoczynek?

Dlatego, powoli zwalniam tempo i zaszywam się w maleńkim mieście, które zamiast miliona pędzących mieszkańców Warszawy liczy ledwo 15 tys. ludzi. Uspokajam ciało, uspokajam duszę, kontynuuję suplementację z biotyny, skrzypu i cynku, a przede wszystkim testuję kosmetyki Pharmaceris seria H.

Pages: 1 2 3 4 5

Komentarze

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com