Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

2 komentarze

iSzpilki.pl - Pharmaceris

Kosmetyki Pharmaceris – przewodnik zakupowy

| On 01, Kwi 2016

Marka Pharmaceris dotychczas nie figurowała na prywatnej liście kosmetyków. Obecnie stopniowo pnie się w górę – najpierw na sprawą preparatów pielęgnacyjnych dla włosów ze skłonnością do wypadania, zaś teraz za sprawą kilku linii, które testuje na swoim ciele. Dlaczego warto szczególnie zainteresować się kosmetykami Pharmaceris? Oto krótki przewodnik po przykładowych propozycjach z każdej serii.

Seria N – krem z witaminą K uszczelniającą naczynka CAPINON K

Krem sprawdza się w codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej z rozszerzonymi naczynkami oraz tendencją do okresowej nadreaktywności, która pojawia się pod wpływem zmiany temperatury, silnych emocji, spożycia alkoholu czy ostrych przypraw. Wymagająca skóra naczynkowa oczekuje odpowiedniej pielęgnacji w postaci kremu Pharmaceris. Polecany jest do stosowania przed i po zabiegach medycznych oraz kosmetycznych, by w ten sposób wzmocnić delikatne naczynkach i przyspieszyć regenerację. Krem rekomendowany jest także dla skóry osób z tendencją do zasinień, wylewów podskórnych czy cieni pod oczami oraz profilaktycznie w przypadku trądziku różowatego. Skuteczność preparatu wynika z zawartości witaminy K, która szybko łagodzi i zmniejsza zaczerwienienie skóry, redukuje okresowy rumień. Witamina działa też uszczelniająco na ścianki naczyń, przeciwdziałając ich uszkodzeniu. Krem przygotowuje także skórę do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

 

Seria E – balsam nawilżająco – natłuszczający do codziennej pielęgnacji EMOTOPIC

Balsam polecany jest do pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej i bardzo suchej, czyli idealnie komponuje się z moimi potrzebami. Równie dobrze sprawdza się na skórze przesuszonej, szorstkiej z towarzyszącym świądem i wzmożoną reaktywnością na czynniki zewnętrzne. Jego profilaktyczne stosowanie rekomendowane jest dla zdrowej skóry w celu zapobiegania suchości. Składniki emolientowe przywracają optymalny poziom lipidów w naskórku, dostarczają substancji odżywczych i nawilżających. W balsamie nie brakuje wosku z oliwek, lanoliny, oleju ryżowego i konopnego oraz witaminy E. Kosmetyk nie ma ograniczeń wiekowych i na każdej skórze tworzy szczelny płaszcz hydrolipidowy, tworząc barierę ochroną przeciwdziałającą utracie wody.

Pages: 1 2 3 4 5

Komentarze

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com