Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Konferencja prasowa Blend-a-Med - Warszawa, 12 kwietnia 2017

Konferencja prasowa Blend-a-Med – Warszawa, 12 kwietnia 2017

| On 18, maj 2017

12 kwietnia 2017 roku w warszawskiej restauracji LIF razem z marką Blend-a-med odkryliśmy tajemnicę idealnego uśmiechu na lato! Promienna Paulina Sykut-Jeżyna poprowadziła inspirujące spotkanie, podczas którego przedstawicielom mediów zaprezentowali się eksperci. To oni przekonywali, że zdrowy i piękny uśmiech są najlepszą ozdobą człowieka. Konferencja prasowa Blend-a-med przyciągnęła wielu zainteresowanych. A jakie są wrażenia iSZPILEK po spotkaniu?

Z uśmiechem nam do twarzy

Śnieżnobiały uśmiech to najlepsza ozdoba człowieka. To założenie potwierdził uliczny eksperyment, w którym ukazywane były zdjęcia młodej kobiety – raz z uśmiechem, raz z zachowaniem kamiennej twarzy. Zapytani przechodnie zgodnie twierdzili, że to właśnie uśmiechnięta kobieta budzi w nich sympatyczne uczucia, wydaje się bardziej miła, otwarta, szczera. Z taką kobietą chętniej mężczyżni umówiliby się na randkę, zaś przedstawicielki płci pięknej widziałby w niej swoją koleżankę. To udowadnia, że z uśmiechem nam do twarzy.

Spotkanie poprowadziła Paulina Sykut – Jeżyna, zaś w panelu dyskusyjnym wzięły udział ekspertki:

  • dr Ewa Jarczewska-Gerc – psycholog z Centrum Współpracy z Biznesem Uniwersytetu SWPS, która odkryła przed gośćmi psychologiczne aspekty uśmiechu analizując wyniki eksperymentu przeprowadzonego na Tinderze oraz sondy ulicznej; 
  • Prof. Ewa Iwanicka- Grzegorek – adiunkt Katedry Stomatologii Zachowawczej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, która wyjaśniła gościom tajniki procesu wybielania;
  • Beata Golan – dr n. med. lek. dent., Dyrektor ds. Naukowych Instytutu Blend-a-med Oral-B, przeprowadziła eksperyment na żywo, w którym udowodniła skuteczność produktów Blend-a-med.;
  • Instruktorka jogi twarzy – Agnieszka Wyszyńska-Paluch, która poprowadziła krótki warsztat!

Ćwiczenia z jogi twarzy to niewątpliwie część konferencji, która pozwoliła na cudowne odprężenie. Specjalistka Agnieszka Wyszyńska – Paluch ukazała, że proste ćwiczenia, które możemy wykonać w zaciszu własnego domu (i nie zajmują dużo czasu) mogą przynieść sporo dobrego naszej twarzy.

Na konferencji ukazano również nowości w portfolio Blend-a-Med. Pierwszą z nich jest pasta do zębów. W czym tkwi skuteczność wybielania? Blend-a-Med White Luxe Perfection to pasta z ditlenkiem krzemu, który pozbywa się 100% przebarwień powierzchniowych, fluorkiem sodu wzmacniającym zęby oraz formułą polifosforanów. Każdy ze składników to rozpuszczalne mikrogranulki – usuwają przebarwienia i chronią przed powstawaniem nowych. Skuteczność? Trzy razy lepsza niż w przypadku tradycyjnych past.

Drugą nowością jest Blend-a-Med 3D White Whitening Accelerator. Przyspieszacz wybielania stosuje się bezpośrednio po użyciu pasty i szczotkuje się nim zęby 1 minutę. Wyższe stężenie aktywnych polifosforanów i cząsteczek ditlenku krzemu przyspieszają usuwanie przebarwień powierzchniowych. Innowacyjny akcelerator dociera do miejsc, do których nie ma dostępu tradycyjna szczoteczka. Czyszczenie odbywa się na najwyższym poziomie. A same zęby? Bielsze na dłużej niż w przypadku stosowania wyłącznie pasty, chronione przed erozją szkliwa i kamieniem nazębnym.

Na koniec uczestników konferencji zaproszono do przepysznego poczęstunku, na który również skusiły się iSZPILKI. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie i oby do zobaczenia wkrótce!

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com