Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Konferencja #MojaSuperMoc na rzecz Fundacji Rak'n'Roll - 16-17.11.2019

Konferencja #MojaSuperMoc na rzecz Fundacji Rak’n’Roll – 16-17.11.2019

| On 26, lis 2019

W dniach 16-17.11.2019 roku w centrum konferencyjnym MsMermaid odbyła się konferencja #MojaSuperMoc na rzecz Fundacji Rak’n’Roll. Ten czas dostarczył organizatorom, ambasadorkom, prelegentom i uczestnikom wielu wrażeń i emocji – był śmiech, radość, ale i łzy wzruszenia.

Podczas konferencji uczestnicy mieli szansę spotkać się z wyjątkowymi ambasadorkami projektu, tj. Katarzyną Grocholą, Olgą Bołądź i Pauliną Smaszcz – Kurzajewską, które zaraziły wszystkich swoją energią i wrażliwością jednocześnie.

Ogromną dawkę wiedzy i motywacji do działania przekazali też pozostali prelegenci: Filip Gołębiewski, Julia Mikołajczyk, Sabina Kwiatkowska, Marta Bednarek, Ania Urbańska, Paulina Ihnatowicz, Marta Frej, Iza Grzybowska, która jest także autorską sesji zdjęciowej na rzecz projektu, a także Roma Gąsiorowska, która za swoją prelekcję otrzymała owacje na stojąco.

Podsumowaniem drugiego dnia konferencji #MojaSuperMoc była gala charytatywna, prowadzona przez fantastyczny duet: Paulinę Smaszcz – Kurzajewską oraz inicjatora i pomysłodawcę akcji Leszka Stanka. Całość wieczoru uświetnił mini-koncert najmłodszej z ambasadorek – Mery Spolsky, która doskonale wyraziła swoją osobowość w tekstach piosenek.

To już oficjalna wiadomość: projekt #MojaSuperMoc będzie kontynuowany, by móc czynić więcej dobra. Trzymamy kciuki za powodzenie projektu w kolejnych latach!

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com